Napadlo mě to když jsem měl položený telefon na stole a hezky v něm sněžilo ovšem po malinké chvilince to přestalo, to samé u mraků (za chvilku odletí) a i u sluníčka (za chvilku přestane zářit).
Takže jde tá animace nějak prodloužit či opakovat? Jestli víte jak to myslím
