témata

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
Post Reply
TIePEK
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 105
Joined: Fri Dec 25, 2009 16:33
Zařízení: Samsung omnia PRO

témata

Post by TIePEK »

Já používám SPB 3.53 ale bohužel mi nezobrazuje v nastavení tři složky což je divné vám jo ... ?
jakéj používate vy ... ?

Jinak tady máte něco na změnu ikon ... v panelu start ... signál, zprávy,čas, prostě ten horní pruh xD ...

Code: Select all

http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/69599/Ikony.cab_682.56KB.html
HADES
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 295
Joined: Sun Nov 16, 2008 21:06
Zařízení: Samsung Omnia Pro
Location: Uherské Hradiště
Contact:

témata

Post by HADES »

Mě to taky nezobrazuje, u 3.5 to zobrazovalo, to znamená chyba v softwaru SPB, naštěstí pouze kosmetická
Post Reply

Return to “Samsung OmniaPRO”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest