jakéj používate vy ... ?
Jinak tady máte něco na změnu ikon ... v panelu start ... signál, zprávy,čas, prostě ten horní pruh xD ...
Code: Select all
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/69599/Ikony.cab_682.56KB.htmlCode: Select all
http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/69599/Ikony.cab_682.56KB.htmlUsers browsing this forum: No registered users and 1 guest