program na registry

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Post Reply
jarysek120
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 100
Joined: Sat Feb 14, 2009 9:52
Zařízení: HTC HD2

program na registry

Post by jarysek120 »

jaky progarm pouzivate na zmenu registru? a kde ho stahnu? diky
jozef.79
nováček
nováček
Posts: 35
Joined: Thu Dec 31, 2009 14:39
Zařízení: HTC HD2
Location: SK - BJ
Contact:

program na registry

Post by jozef.79 »

je ich vela, ale Resco Registry v Resco Exploreri pouzíva dost ludí
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

program na registry

Post by htcjirka »

A mezi free programy umi s registry pracovat take Total Commander.
jarysek120
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 100
Joined: Sat Feb 14, 2009 9:52
Zařízení: HTC HD2

program na registry

Post by jarysek120 »

rasco explorer uz mam... a kde najdu tu upravu registru?.... porad vsude ctu jak upravit registry z 0 na 1 atd a to tam nikde nemuzu najit
Franky52
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 91
Joined: Thu Dec 17, 2009 22:37
Zařízení: HTC HD2

program na registry

Post by Franky52 »

Určitě si nečetl jak upravit registri, ale registry. A co je na tom nepochopitelného? Prostě najdeš cestu, která je uvedena. A pro základní informaci, registry se dělí na HKCR, HKCU a nejčastěji upravovanou část HKLM. A pak jenom rozklikávat a rozklikávat až do cíle uvedené cesty
jozef.79
nováček
nováček
Posts: 35
Joined: Thu Dec 31, 2009 14:39
Zařízení: HTC HD2
Location: SK - BJ
Contact:

program na registry

Post by jozef.79 »

stiahni si BsB Tweaks 1.6 , je tam skoro vsetko co potrebujes a bez potreby nutnosti zasahu do registrov, co urobi program za teba, je to freeware,

a mimochodom je to fy RESCO , ktorá je zo slovenska, a musím povedať že patri medzi top
User avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1849
Joined: Wed Nov 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Location: Praha

program na registry

Post by Petulinek »

Pokud nevíš pořádně o co jde, tak se do toho raději nepouštěj... Můžeš si zlikvidovat telefon, a budeš nucen dělat hardreset a přijdeš o data.
Pokud však opravdu chceš editovat, rozhodně doporučuji nejprve udělat backup, a určitě by bylo dobré si o tom něco najít, abys měl aspoň trochu potuchy o tom, co vůbec děláš, neboť se jedná o docela zásadní zásahy do systému.
Free je dobrý PHM Registry editor.
Jinak jukni třeba sem: http://wmmania.cz/content.php?id=1012" onclick="window.open(this.href);return false;
nebo sem: http://www.smartwiki.cz/navody/editace- ... ows-mobile" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply

Return to “HTC HD2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest