program na registry
-
jarysek120
- přispěvatel

- Posts: 100
- Joined: Sat Feb 14, 2009 9:52
- Zařízení: HTC HD2
program na registry
jaky progarm pouzivate na zmenu registru? a kde ho stahnu? diky
-
jozef.79
- nováček

- Posts: 35
- Joined: Thu Dec 31, 2009 14:39
- Zařízení: HTC HD2
- Location: SK - BJ
- Contact:
program na registry
je ich vela, ale Resco Registry v Resco Exploreri pouzíva dost ludí
-
htcjirka
- smartmaniak

- Posts: 12222
- Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
- Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
- Location: Praha
program na registry
A mezi free programy umi s registry pracovat take Total Commander.
-
jarysek120
- přispěvatel

- Posts: 100
- Joined: Sat Feb 14, 2009 9:52
- Zařízení: HTC HD2
program na registry
rasco explorer uz mam... a kde najdu tu upravu registru?.... porad vsude ctu jak upravit registry z 0 na 1 atd a to tam nikde nemuzu najit
program na registry
Určitě si nečetl jak upravit registri, ale registry. A co je na tom nepochopitelného? Prostě najdeš cestu, která je uvedena. A pro základní informaci, registry se dělí na HKCR, HKCU a nejčastěji upravovanou část HKLM. A pak jenom rozklikávat a rozklikávat až do cíle uvedené cesty
-
jozef.79
- nováček

- Posts: 35
- Joined: Thu Dec 31, 2009 14:39
- Zařízení: HTC HD2
- Location: SK - BJ
- Contact:
program na registry
stiahni si BsB Tweaks 1.6 , je tam skoro vsetko co potrebujes a bez potreby nutnosti zasahu do registrov, co urobi program za teba, je to freeware,
a mimochodom je to fy RESCO , ktorá je zo slovenska, a musím povedať že patri medzi top
a mimochodom je to fy RESCO , ktorá je zo slovenska, a musím povedať že patri medzi top
program na registry
Pokud nevíš pořádně o co jde, tak se do toho raději nepouštěj... Můžeš si zlikvidovat telefon, a budeš nucen dělat hardreset a přijdeš o data.
Pokud však opravdu chceš editovat, rozhodně doporučuji nejprve udělat backup, a určitě by bylo dobré si o tom něco najít, abys měl aspoň trochu potuchy o tom, co vůbec děláš, neboť se jedná o docela zásadní zásahy do systému.
Free je dobrý PHM Registry editor.
Jinak jukni třeba sem: http://wmmania.cz/content.php?id=1012" onclick="window.open(this.href);return false;
nebo sem: http://www.smartwiki.cz/navody/editace- ... ows-mobile" onclick="window.open(this.href);return false;
Pokud však opravdu chceš editovat, rozhodně doporučuji nejprve udělat backup, a určitě by bylo dobré si o tom něco najít, abys měl aspoň trochu potuchy o tom, co vůbec děláš, neboť se jedná o docela zásadní zásahy do systému.
Free je dobrý PHM Registry editor.
Jinak jukni třeba sem: http://wmmania.cz/content.php?id=1012" onclick="window.open(this.href);return false;
nebo sem: http://www.smartwiki.cz/navody/editace- ... ows-mobile" onclick="window.open(this.href);return false;
Who is online
Users browsing this forum: Amazon [Bot] and 1 guest