předem se omlouvám, nevím zda nezakládám tohle téma zbytečně, ale ... Snad to příště zvládnu lépe
Potřeboval bych poradit: přemýšlím o omnii II a chci se zeptat na SW klávesnici. Jsem zvyklý zadávat vše přes qwerty (qwertz) klávesnici, jedno zda HW či SW již asi 10 let (v minulosti N9500, nyní iP3G, který mne vytočil - problémy se synchronizací). Nepíšu toho moc, žádné dlouhé maily, pouze kontakty,údaje do kalendáře, poznámky atd. Dostačuje na to klávesnice u Omnie II? Za tenhle následující dotaz se omlouvám dopředu: Jestli má někdo zkušenosti, je obdobná jako u iP3G ? Nebo radši pořídit Omnii Pro ?
Děkuji.


