Omnia II - klávesnice (nebo radši Omnia Pro)

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia II (i8000)
Post Reply
doctorf
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 54
Joined: Tue Dec 01, 2009 11:47
Zařízení: HTC HD2

Omnia II - klávesnice (nebo radši Omnia Pro)

Post by doctorf »

Zdravím,
předem se omlouvám, nevím zda nezakládám tohle téma zbytečně, ale ... Snad to příště zvládnu lépe :-)
Potřeboval bych poradit: přemýšlím o omnii II a chci se zeptat na SW klávesnici. Jsem zvyklý zadávat vše přes qwerty (qwertz) klávesnici, jedno zda HW či SW již asi 10 let (v minulosti N9500, nyní iP3G, který mne vytočil - problémy se synchronizací). Nepíšu toho moc, žádné dlouhé maily, pouze kontakty,údaje do kalendáře, poznámky atd. Dostačuje na to klávesnice u Omnie II? Za tenhle následující dotaz se omlouvám dopředu: Jestli má někdo zkušenosti, je obdobná jako u iP3G ? Nebo radši pořídit Omnii Pro ?

Děkuji.
hudyss
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 406
Joined: Fri Jan 19, 2007 17:07
Zařízení: Google Pixel 2

Omnia II - klávesnice (nebo radši Omnia Pro)

Post by hudyss »

Za sebe muzu napsat, ze je plne dostacujici. Vubec me nevadi ani pri delsim textu. Pred tim par HTC s hardware klavesnici.
doctorf
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 54
Joined: Tue Dec 01, 2009 11:47
Zařízení: HTC HD2

Omnia II - klávesnice (nebo radši Omnia Pro)

Post by doctorf »

Děkuji.
mike-biker
moderátor
moderátor
Posts: 1249
Joined: Sun Sep 16, 2007 11:24
Zařízení: iPhone Xs Max 512GB Space grey
Location: Jesenice u Prahy

Omnia II - klávesnice (nebo radši Omnia Pro)

Post by mike-biker »

Samozřejmě na běžné psaní stačí, původně jsem koupil Omnii 2 jako mezistanici před B7610 Pro - chtěl jsem po letech zkušeností výhradně HW klávesnici, ale nechal jsem si jí. To myslím mluví za vše. 8-)
Post Reply

Return to “Samsung Omnia II”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest