multitouch?

Diskuze o komunikátoru Samsung Omnia II (i8000)
Post Reply
JARDA001
nováček
nováček
Posts: 25
Joined: Thu Sep 24, 2009 9:45
Zařízení: Samsung

multitouch?

Post by JARDA001 »

Zdravim. Chtěl bych se zeptat, jestli O II podporuje i multitouch? Předem díky za info.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

multitouch?

Post by Jiří Hrma »

Ne, zatím žádný WM komunikátor na trhu multitouch neumí. V omezené formě jej nabídne HTC Leo (jen v některých aplikacích od HTC jako třeba obrázky - album jej bude možné využívat, v celém OS ale nikoliv). To by měly nabízet až WM7.
Post Reply

Return to “Samsung Omnia II”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest