multitouch?
multitouch?
Zdravim. Chtěl bych se zeptat, jestli O II podporuje i multitouch? Předem díky za info.
multitouch?
Ne, zatím žádný WM komunikátor na trhu multitouch neumí. V omezené formě jej nabídne HTC Leo (jen v některých aplikacích od HTC jako třeba obrázky - album jej bude možné využívat, v celém OS ale nikoliv). To by měly nabízet až WM7.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

