Vyzvánění

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Post Reply
Jikoun
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 124
Joined: Sat Aug 29, 2009 16:59
Zařízení: Nokia Lumia 1020, HTC 7 Trophy na prodej
Contact:

Vyzvánění

Post by Jikoun »

Ahoj,
prosím Vás je možné nastavit vyzváněcí tóny ke kontaktům i z jiné složky než jen ze složky Ringtones? Nejde to nějak nastavit? A naopak přehrávat v přehrávači i písničky ze složky Ringtones?
Děkuju, J.
rampage
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 171
Joined: Thu Jan 22, 2009 20:35
Zařízení: HTC Desire Z

Vyzvánění

Post by rampage »

Pro zvonění si změň hodnotu v registrech HKLM\Software\HTC\AudioManager_Eng\Config\a uprav ring_tone_path z hodnoty \My Documents\My Ringtones na \StorageCard\složka se zvoněním pokud chceš složku např. na kartě.
Jikoun
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 124
Joined: Sat Aug 29, 2009 16:59
Zařízení: Nokia Lumia 1020, HTC 7 Trophy na prodej
Contact:

Vyzvánění

Post by Jikoun »

Děkuju, našel jsem to, přepsal, ale když chci změnit ten tón, tak mi to zase najede do složky My ringtones. Vypnul a zapnul sem mobil a žádná změna. Nevíš čím to může být? Název složky a cestu k ní jsem napsal dobře. My documents/My Music.
ladik1983
nováček
nováček
Posts: 48
Joined: Sat Aug 15, 2009 14:22
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

Vyzvánění

Post by ladik1983 »

pokud si napsal / misto \ tak mozna proto
Jikoun
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 124
Joined: Sat Aug 29, 2009 16:59
Zařízení: Nokia Lumia 1020, HTC 7 Trophy na prodej
Contact:

Vyzvánění

Post by Jikoun »

Nemá být na konci tý cesty taky \?
\My documents\My Music\
Asi ne co?
Edit: Tak jsem to zkoušel a nemá to na to vliv.
rampage
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 171
Joined: Thu Jan 22, 2009 20:35
Zařízení: HTC Desire Z

Vyzvánění

Post by rampage »

Funguje mi to tak jak jsem popsal, snad jen soft reset jsem zapomněl zmínit. Dal jsem si do tý složky zkušebně jeden song s divným názvem a objevil se v nabídce mezi ostatními vyzváněcími tóny.
Jikoun
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 124
Joined: Sat Aug 29, 2009 16:59
Zařízení: Nokia Lumia 1020, HTC 7 Trophy na prodej
Contact:

Vyzvánění

Post by Jikoun »

Soft Reset to je stejný jako když ho vypnua zapnu že jo? V tom případě jsem to resetoval a nic. Nevadí, to je detail. Ale díky.
ladik1983
nováček
nováček
Posts: 48
Joined: Sat Aug 15, 2009 14:22
Zařízení: HTC Touch Diamond 2

Vyzvánění

Post by ladik1983 »

a jde prosim pekne nejak zmenit cestu aby se my v zalozce hudba objevovaly pisnicky ktere mam na SD karte...proste nejak zmenit cestu z my music na adresar na SD karte, diky za rady
rampage
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 171
Joined: Thu Jan 22, 2009 20:35
Zařízení: HTC Desire Z

Vyzvánění

Post by rampage »

Možná je to názvem složky, protože mě se zobrazuje kompletní obsah složky včetně podsložek s hudbou na SD od začátku a bez nastavování. Název složky mám audio a podsložek mp3 a ringtones.
User avatar
Tesi28
nováček
nováček
Posts: 30
Joined: Mon Dec 28, 2009 23:20
Zařízení: HTC EVO 3D
Contact:

Vyzvánění

Post by Tesi28 »

Čusz chtěl jsem se zeptat jestli jde třeba někde nastavit vyzvánění na 58% nebo na nějaký jiný číslo než jenom na 20,40,60,80 a 100% jak je defaultně nastavený v D2. díky
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest