nefunkcne datove spojenia a rozsypany displej

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Post Reply
Putcha
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 139
Joined: Wed Dec 31, 2008 15:22
Zařízení: Omnia7
Location: Bratislava
Contact:

nefunkcne datove spojenia a rozsypany displej

Post by Putcha »

Dnes sa mi stalo, ze ked som TD2 prebudil power buttonom, tak som mal rozsypany cely displej...
Najskor bol sedy s RGB pixelmy, kym som stihol vybrat Kaisera aby som to odfotil, tak sa zasa uspal a po prebudeni bol zasa roszypany displej, podla rozmiestenia tipujem ze ide o notifications. SR pomohol, ale ked som sa chcel potom pripojit na net cez HSDPA alebo EDGE ani jedno nejde. Sa mi uz 2x pred tym stalo ze sa mi ciastocne rozsypal displey (vzdy len 1 plugin na today obrazovke), ale dnes sa komplet cely rozsypal... Mate nekdo podobnu skusenost?
Image
Image
Sorry za kvalitu fotiek, mal som len Kaisera na fotenie...
Putcha
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 139
Joined: Wed Dec 31, 2008 15:22
Zařízení: Omnia7
Location: Bratislava
Contact:

Rozsypany displej a nasledne nefunkcne datove spojenia

Post by Putcha »

Po HR internet zasa funguje.

Edit: Po dalsom HR zasa net nejde :/
wakkee
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 99
Joined: Sat Apr 19, 2008 12:44
Zařízení: HTC Desire, HP iPAQ 614c
Location: BA, SVK

Rozsypany displej a nasledne nefunkcne datove spojenia

Post by wakkee »

sice nemam problem s rozsypanym dipsplayom ale z nicoho nic mi prestali chodit datove prenosy.
Zmagorilo sa mi zariadenie a musel som spravit soft restart a od vtedy su data nedostupne. Velmi sa mi nechce do hard resetu. Ma niekto napad ako ich opat rozbehat?
Putcha
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 139
Joined: Wed Dec 31, 2008 15:22
Zařízení: Omnia7
Location: Bratislava
Contact:

Rozsypany displej a nasledne nefunkcne datove spojenia

Post by Putcha »

Ja uz robim 6. HR kvoli tomu a stale bez vysledku...
btw jak sa ti zmagorilo zariadenie?
wakkee
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 99
Joined: Sat Apr 19, 2008 12:44
Zařízení: HTC Desire, HP iPAQ 614c
Location: BA, SVK

Rozsypany displej a nasledne nefunkcne datove spojenia

Post by wakkee »

Mal som pripojene ako data storage a po odpojeni kabla sa mi spytal ci chcem downgradovat iGO (netusim ako ho to napadlo). Kedze display bol locknuty, nedalo dat ze nechcem vykonat downgrade ale zase som ho nemohol odlockovat lebo po stlaceni unlock jej potvrdenie bolo pod touto hlaskou. Jedine riesenie bolo soft reset. Po nom mi nastartoval telefon ale uz na hornej liste som videl ze ikonka s datovymi prenosmi je cervena a neda sa nikam pripojit. Skusal som konfiguraciu nastaveni ale nema to na to vplyv. Dokonca sa mi nedalo dovolat aj ked ukazovalo ze mam plny signal ale ja som sa dovolat mohol. Vzhladom na to ze to pouzivam ako pracovny nastroj, trochu dost ma to nasralo a urcite pocas dna nemozem vykonat HR aj ked sa potrebujem pripojit koli mailom na net.
wakkee
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 99
Joined: Sat Apr 19, 2008 12:44
Zařízení: HTC Desire, HP iPAQ 614c
Location: BA, SVK

Rozsypany displej a nasledne nefunkcne datove spojenia

Post by wakkee »

mam oficialnu ROM bez tweakov. Podotykam ze telefon este rano uplne normalne fungoval az to toho soft resetu.
Putcha
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 139
Joined: Wed Dec 31, 2008 15:22
Zařízení: Omnia7
Location: Bratislava
Contact:

Rozsypany displej a nasledne nefunkcne datove spojenia

Post by Putcha »

No to iGO bude mat na svedomi asi instalacka na karte co sa spusti po kazdom vlozeni karty (a tak sa aj sprava ked pouzivas mass storage cez TD2...)
Mne sa to tiez stalo po Soft Resete, ale pozadie ikonky H alebo E nemam cervenu ale taku sachovnicu biela/cierna. Skusal som vymazat vsetky datove profily a nastavit cez connection wizard - nepomohlo, rucne som nastavil pripojenie - tiez nepomohlo. Uz neviem co s tym moze byt.

Edit: tiez offic ROMka1.39.479.1 (47382) wwe [4/7/2009], Radio: 3.43.25.19
mam ho po HR takze cista ROM a nejde... Tiez rano este pred tym soft resetom vsetko islo
wakkee
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 99
Joined: Sat Apr 19, 2008 12:44
Zařízení: HTC Desire, HP iPAQ 614c
Location: BA, SVK

Rozsypany displej a nasledne nefunkcne datove spojenia

Post by wakkee »

cervenu ikonku mam koli alternativnemu taskbaru. Prave robim backup a skusim HR ci to nabehne. Nevidim ale ziaden sposob ako dokaze soft reset disablovat datove prenosy.
Putcha
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 139
Joined: Wed Dec 31, 2008 15:22
Zařízení: Omnia7
Location: Bratislava
Contact:

Rozsypany displej a nasledne nefunkcne datove spojenia

Post by Putcha »

Mne to pripada ze to bude nejaka HW zavada, ktoru prave sposbil ten SR, ked uz ani HR nepomaha.
wakkee
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 99
Joined: Sat Apr 19, 2008 12:44
Zařízení: HTC Desire, HP iPAQ 614c
Location: BA, SVK

Rozsypany displej a nasledne nefunkcne datove spojenia

Post by wakkee »

znie to zvlastne, hlavne preto ze sa to stalo dnes rano. Zeby soudruzi z taiwanu zabudovali nejake ku*vitko :evil:
Putcha
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 139
Joined: Wed Dec 31, 2008 15:22
Zařízení: Omnia7
Location: Bratislava
Contact:

Rozsypany displej a nasledne nefunkcne datove spojenia

Post by Putcha »

Tiez ma to napadlo :-D
Putcha
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 139
Joined: Wed Dec 31, 2008 15:22
Zařízení: Omnia7
Location: Bratislava
Contact:

Rozsypany displej a nasledne nefunkcne datove spojenia

Post by Putcha »

Pocuj vidim ze si z BA jak ja, akeho mas operatora? ci nebude nejaky vypadok.... Ja mam T-Mobile
wakkee
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 99
Joined: Sat Apr 19, 2008 12:44
Zařízení: HTC Desire, HP iPAQ 614c
Location: BA, SVK

Rozsypany displej a nasledne nefunkcne datove spojenia

Post by wakkee »

takze ani po HR to nejde. Hej som z BA a mam T-mobile. Ale kolega ma iPAQ tiez u T-mobile a funguju mu data uplne v pohode a sedi vedla mna. Takze jedine ze by T-mobile blokoval HTC :))
Putcha
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 139
Joined: Wed Dec 31, 2008 15:22
Zařízení: Omnia7
Location: Bratislava
Contact:

nefunkcne datove spojenia a rozsypany displej

Post by Putcha »

No ja som teraz prehodil SIM do Kaisera a tiez to tam nefici, a pritom mam plny signal... Vypise tu istu hlasku co je na fotke v 1. prispevku...
Cim dalej tim zaujimavejsie.
wakkee
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 99
Joined: Sat Apr 19, 2008 12:44
Zařízení: HTC Desire, HP iPAQ 614c
Location: BA, SVK

nefunkcne datove spojenia a rozsypany displej

Post by wakkee »

ja som zase dal kartu z druheho sluzobaku kde je tiez tmobile a tiez nejde siet. Kolega si teraz restartoval iPAQa a datove prenosy su blokovane. Takze s najvacsiou pravdepodbnostou je chyba v tmobile :twisted:

Edit:
takze skusil na iPAQu pripojenie a nakoniec sa mu to rozbehlo. Takze opat netusim co to moze byt. Doma mam dalsieho iPAQa a po praci to skusim tam. Co ma ale viac serie tak nejde spustit restore backupu :evil:
Putcha
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 139
Joined: Wed Dec 31, 2008 15:22
Zařízení: Omnia7
Location: Bratislava
Contact:

nefunkcne datove spojenia a rozsypany displej

Post by Putcha »

Mne asi na treti pokus stranku na Kaiserovi naloadovalo (daval som wap.imhd.sk) ale hned hodilu tu hlasku a bolo odpojene a uz sa znova nepripojil...
wakkee
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 99
Joined: Sat Apr 19, 2008 12:44
Zařízení: HTC Desire, HP iPAQ 614c
Location: BA, SVK

nefunkcne datove spojenia a rozsypany displej

Post by wakkee »

pozical som si sim kartu od kolegu co ma orange a bez problemov sa mi pripojil na 3G siet. Takze zacinam mat pocit ze to vazne ma nieco spolocne s T-Mobile.
Putcha
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 139
Joined: Wed Dec 31, 2008 15:22
Zařízení: Omnia7
Location: Bratislava
Contact:

nefunkcne datove spojenia a rozsypany displej

Post by Putcha »

Nehadam sa, ale uz to trva 3 hodiny a na nete neni nikde ani zmienka o nejakom vypadku...
Putcha
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 139
Joined: Wed Dec 31, 2008 15:22
Zařízení: Omnia7
Location: Bratislava
Contact:

nefunkcne datove spojenia a rozsypany displej

Post by Putcha »

Uz net funguje.
wakkee
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 99
Joined: Sat Apr 19, 2008 12:44
Zařízení: HTC Desire, HP iPAQ 614c
Location: BA, SVK

nefunkcne datove spojenia a rozsypany displej

Post by wakkee »

aj mne, takze to bola chyba t-mobile, fantazia
najviac ma to tesi ze som spravil HR a ten backup co som spravil cez sprite backup nejde restornut a papuluje nieco o certifikatoch :twisted:

No nakoniec aj restore som robzbehal a som v povodnom stave. Ale ten sprite backup mi dal zabrat.
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest