Najskor bol sedy s RGB pixelmy, kym som stihol vybrat Kaisera aby som to odfotil, tak sa zasa uspal a po prebudeni bol zasa roszypany displej, podla rozmiestenia tipujem ze ide o notifications. SR pomohol, ale ked som sa chcel potom pripojit na net cez HSDPA alebo EDGE ani jedno nejde. Sa mi uz 2x pred tym stalo ze sa mi ciastocne rozsypal displey (vzdy len 1 plugin na today obrazovke), ale dnes sa komplet cely rozsypal... Mate nekdo podobnu skusenost?


Sorry za kvalitu fotiek, mal som len Kaisera na fotenie...
