Nejde mi zapnout Wifi
Nejde mi zapnout Wifi
Včera jsem si nainstaloval Finger keyboard a pocket shield a ChangeScreen a už mi nejde zapnout Wifi.Mám ho jako puštěné v nastavení,ale když se mi ukážou sítě tak se chci připojit a telefon se vůbec nespojí.Může to být nějakým tím programem?když jsem je neměl tak mi šlo připojení hned.Nemám někde v nějakém tom programu nastavit připojení?nebo je nějakej program na úpravu?díky
-
Krwell
- častý přispěvatel

- Posts: 179
- Joined: Wed Dec 17, 2008 18:48
- Zařízení: HTC Touch HD, HTC Desire
- Location: Praha 1
- Contact:
Nejde mi zapnout Wifi
zkus je postupně odinstalovat a mezi tim to zkus připojit dycky a máš to 
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
