Nejde mi zapnout Wifi

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Post Reply
User avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1017
Joined: Tue Sep 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Contact:

Nejde mi zapnout Wifi

Post by Balrog »

Včera jsem si nainstaloval Finger keyboard a pocket shield a ChangeScreen a už mi nejde zapnout Wifi.Mám ho jako puštěné v nastavení,ale když se mi ukážou sítě tak se chci připojit a telefon se vůbec nespojí.Může to být nějakým tím programem?když jsem je neměl tak mi šlo připojení hned.Nemám někde v nějakém tom programu nastavit připojení?nebo je nějakej program na úpravu?díky
Krwell
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 179
Joined: Wed Dec 17, 2008 18:48
Zařízení: HTC Touch HD, HTC Desire
Location: Praha 1
Contact:

Nejde mi zapnout Wifi

Post by Krwell »

zkus je postupně odinstalovat a mezi tim to zkus připojit dycky a máš to :)
Post Reply

Return to “HTC Touch HD”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest