problem s e-mailem

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Post Reply
bobik91
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 96
Joined: Sun Dec 30, 2007 9:25

problem s e-mailem

Post by bobik91 »

Mohl by mi prosim nekdo poradit jak na spam? pral bych si mit e-mail v mobilu problem ale je ze mi to z centrumu stahuje i kupu spamu a pak jsem treba na 100 zpravach a dulezite se ztraci ve spamu.. neexistuje na to nejaka utilita nebo tak? nebo neco? pouzivam WM 6.5 built 25000
dvzd
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 409
Joined: Sun Jan 25, 2009 17:42
Zařízení: JY-S2

problem s e-mailem

Post by dvzd »

No buď pořádně nastavit spamový filtr u poskytovatele emailové schránky nebo změnit emailovou adresu a neposkytovat ji pak každému.
Post Reply

Return to “HTC Touch HD”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest