problem s e-mailem
problem s e-mailem
Mohl by mi prosim nekdo poradit jak na spam? pral bych si mit e-mail v mobilu problem ale je ze mi to z centrumu stahuje i kupu spamu a pak jsem treba na 100 zpravach a dulezite se ztraci ve spamu.. neexistuje na to nejaka utilita nebo tak? nebo neco? pouzivam WM 6.5 built 25000
problem s e-mailem
No buď pořádně nastavit spamový filtr u poskytovatele emailové schránky nebo změnit emailovou adresu a neposkytovat ji pak každému.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

