HTC Cruise - WM6.1 - camera

Diskuze o dalších komunikátorech série Touch (Diamond, Touch Pro...)
Post Reply
Ludek Trejbal
nováček
nováček
Posts: 28
Joined: Tue Apr 15, 2008 17:14
Zařízení: HTC HD2,SGS3
Location: Beroun

HTC Cruise - WM6.1 - camera

Post by Ludek Trejbal »

Po instalaci WM6.1 Eng mi fotoaparat sice fotí, ale na displeji nevidím fotografovaný objekt. V nastavení jsem nenašel možnost tuto funkci povolit. Před upgrade jsem s tím neměl problém.
Prosím o radu.
fanuc
nováček
nováček
Posts: 24
Joined: Sun Nov 30, 2008 7:28
Zařízení: HTC HD2 win 6.5

HTC Cruise - WM6.1 - camera

Post by fanuc »

Ja som mal podobný problém,ale až po nainštalovaní "opravného" Hot fix for Touch Cruise photo quality issue zo stránky HTC.Po odinštalovaní to bolo zase ok.Skús si to nainštalovať,možno to bude mať opačný efekt :lol: :lol: :lol:
Ludek Trejbal
nováček
nováček
Posts: 28
Joined: Tue Apr 15, 2008 17:14
Zařízení: HTC HD2,SGS3
Location: Beroun

HTC Cruise - WM6.1 - camera

Post by Ludek Trejbal »

Měl jsem dojem, že tato oprava už je obsažena ve WM 6.1
Naistaloval jsem opravný hotfix a problém stejný. Odinstaloval jsem ho a softresetu dobrý, díky.
fanuc
nováček
nováček
Posts: 24
Joined: Sun Nov 30, 2008 7:28
Zařízení: HTC HD2 win 6.5

HTC Cruise - WM6.1 - camera

Post by fanuc »

Neni začo :-D
Post Reply

Return to “HTC Touch series”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests