Po instalaci WM6.1 Eng mi fotoaparat sice fotí, ale na displeji nevidím fotografovaný objekt. V nastavení jsem nenašel možnost tuto funkci povolit. Před upgrade jsem s tím neměl problém.
Prosím o radu.
HTC Cruise - WM6.1 - camera
-
Ludek Trejbal
- nováček

- Posts: 28
- Joined: Tue Apr 15, 2008 17:14
- Zařízení: HTC HD2,SGS3
- Location: Beroun
HTC Cruise - WM6.1 - camera
Ja som mal podobný problém,ale až po nainštalovaní "opravného" Hot fix for Touch Cruise photo quality issue zo stránky HTC.Po odinštalovaní to bolo zase ok.Skús si to nainštalovať,možno to bude mať opačný efekt

-
Ludek Trejbal
- nováček

- Posts: 28
- Joined: Tue Apr 15, 2008 17:14
- Zařízení: HTC HD2,SGS3
- Location: Beroun
HTC Cruise - WM6.1 - camera
Měl jsem dojem, že tato oprava už je obsažena ve WM 6.1
Naistaloval jsem opravný hotfix a problém stejný. Odinstaloval jsem ho a softresetu dobrý, díky.
Naistaloval jsem opravný hotfix a problém stejný. Odinstaloval jsem ho a softresetu dobrý, díky.
HTC Cruise - WM6.1 - camera
Neni začo 
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest