moc by mě zajímalo jestli jde nějakým způsobem odstranit z TouchFLO 2D nepoužívané zástupce. Vadí mi tam hlavně počasí, protože když na něm jen chvíli zastavím (nebo přes něj pomaleli přejedu) začne se samo aktualizovat přes internet. A já nic stahovat nechci. Mám i program NoData, ktarý by přístup na net neměl dovolit, ale ně jak nefunguje
Jde mi hlavně o zakázání přístopu na net takže jestli zástupce nejde odstranit poraďte aspoň nejakej soft typu NoData (ale fungující)
předem moc děkuji za odpoběď

