TouchFLO 2D - nepoužívané zástupce

Diskuze o dalších komunikátorech série Touch (Diamond, Touch Pro...)
Post Reply
goofysk
nováček
nováček
Posts: 17
Joined: Thu Jan 29, 2009 17:14
Zařízení: iPhone 7 Plus

TouchFLO 2D - nepoužívané zástupce

Post by goofysk »

Zdravím,

moc by mě zajímalo jestli jde nějakým způsobem odstranit z TouchFLO 2D nepoužívané zástupce. Vadí mi tam hlavně počasí, protože když na něm jen chvíli zastavím (nebo přes něj pomaleli přejedu) začne se samo aktualizovat přes internet. A já nic stahovat nechci. Mám i program NoData, ktarý by přístup na net neměl dovolit, ale ně jak nefunguje :-(.
Jde mi hlavně o zakázání přístopu na net takže jestli zástupce nejde odstranit poraďte aspoň nejakej soft typu NoData (ale fungující) :???: ...

předem moc děkuji za odpoběď
ziminix
VIP
VIP
Posts: 1279
Joined: Thu Jun 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Location: Třebíč

TouchFLO 2D - nepoužívané zástupce

Post by ziminix »

Nemáš náhodou v záložce Settings položku Data? Pokud ano, tak tam by mělo jít vypnout automatické stahování počasí.

E: Aha, přehlídl jsem, že nejde jen počasí...
goofysk
nováček
nováček
Posts: 17
Joined: Thu Jan 29, 2009 17:14
Zařízení: iPhone 7 Plus

TouchFLO 2D - nepoužívané zástupce

Post by goofysk »

Jo to mám. Ale ta položka data jen zapne /vypne net ale kdykoli nějaká aplikace chce na net tak se to zase samo spustí.
Tw!nC4m
nováček
nováček
Posts: 44
Joined: Wed Jan 21, 2009 12:16
Zařízení: HTC DHD
Location: Plzeň

TouchFLO 2D - nepoužívané zástupce

Post by Tw!nC4m »

MoDoCo Nodata funguje... Odskoušeno.. Jinak na záložce Počasí - dole Nabídka - Nastavení - Automatické stažení
Post Reply

Return to “HTC Touch series”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest