Téma z Compacta IV

Vaše homescreeny, tipy na pěkná témata, rady, tipy, návody...
Post Reply
Gizmo
nováček
nováček
Posts: 36
Joined: Thu Oct 02, 2008 19:54
Zařízení: Sony Ericsson Live with Walkman
Location: Praha-východ

Téma z Compacta IV

Post by Gizmo »

Nemáte někdo náhodou originální černé téma z Compacta IV? když hledám černé, nikde nemůžu nic najít, buď je to docela světlá šedá, nebo originální diamondovské, ale z compacta nikde....
Nolf
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 277
Joined: Wed Jun 25, 2008 21:24
Zařízení: iP7
Location: Domažlicko

Téma z Compacta IV

Post by Nolf »

tady je téma, stačí si změnit tapetu
Attachments
T-Mobile.rar
(190.3 KiB) Downloaded 156 times
Gizmo
nováček
nováček
Posts: 36
Joined: Thu Oct 02, 2008 19:54
Zařízení: Sony Ericsson Live with Walkman
Location: Praha-východ

Téma z Compacta IV

Post by Gizmo »

Děkuju moc, přesně to jsem potřeboval :-)
Post Reply

Return to “Témátka a skiny”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest