Téma z Compacta IV
-
Gizmo
- nováček

- Posts: 36
- Joined: Thu Oct 02, 2008 19:54
- Zařízení: Sony Ericsson Live with Walkman
- Location: Praha-východ
Téma z Compacta IV
Nemáte někdo náhodou originální černé téma z Compacta IV? když hledám černé, nikde nemůžu nic najít, buď je to docela světlá šedá, nebo originální diamondovské, ale z compacta nikde....
Téma z Compacta IV
tady je téma, stačí si změnit tapetu
- Attachments
-
- T-Mobile.rar
- (190.3 KiB) Downloaded 156 times
-
Gizmo
- nováček

- Posts: 36
- Joined: Thu Oct 02, 2008 19:54
- Zařízení: Sony Ericsson Live with Walkman
- Location: Praha-východ
Téma z Compacta IV
Děkuju moc, přesně to jsem potřeboval 
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
