Diamond2: Nahrávání telefonních hovorů?

Diskuze o komunikátoru HTC Touch Diamond2 (rady, tweaky, návody...)
Post Reply
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Diamond2: Nahrávání telefonních hovorů?

Post by Jiří Hrma »

Potřeboval bych radu, při testování do recenze jsem v Diamondu2 objevil položku (během aktivního hovoru v aplikaci Phone - pravá kontextová nabídka) Start Recording. Nicméně chvíli předtím jsem zkoušel aplikovat tenhle tweak, ale ta položka tam zůstala i když jsem ho odinstaloval, tak mě zajímá, zda je to jen pozůstatek toho tweaku (protože zatím jsem nepřišel na to, že by to nějak fungovalo), nebo to tam je standardně. Nechce se mi dělat Hard reset, tak budu rád, když mi někdo, kdo D2 má, dá feedback.
neveceral
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 162
Joined: Fri Jan 20, 2006 10:49

Diamond2: Nahrávání telefonních hovorů?

Post by neveceral »

mám to tam taky od výroby a taky myslím, že to nic nedělá
wakkee
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 99
Joined: Sat Apr 19, 2008 12:44
Zařízení: HTC Desire, HP iPAQ 614c
Location: BA, SVK

Diamond2: Nahrávání telefonních hovorů?

Post by wakkee »

Tweak som neaplikoval ale pocas hovoru mam moznost StartRecording, ale je vysedena a nepouzitelna.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Diamond2: Nahrávání telefonních hovorů?

Post by Jiří Hrma »

Díky, tak to by mě potom zajímalo, proč to tam je :-) asi tu funkci zapomněli dodělat. Zkusím ještě štěstí na Xda-devu.
neveceral
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 162
Joined: Fri Jan 20, 2006 10:49

Diamond2: Nahrávání telefonních hovorů?

Post by neveceral »

Vito audionotes a 2_Way_Plus_InCall_Recording.cab z xda fungují perfektně na HTC D2.
Post Reply

Return to “HTC Touch Diamond2”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest