Diamond2: Nahrávání telefonních hovorů?
Diamond2: Nahrávání telefonních hovorů?
Potřeboval bych radu, při testování do recenze jsem v Diamondu2 objevil položku (během aktivního hovoru v aplikaci Phone - pravá kontextová nabídka) Start Recording. Nicméně chvíli předtím jsem zkoušel aplikovat tenhle tweak, ale ta položka tam zůstala i když jsem ho odinstaloval, tak mě zajímá, zda je to jen pozůstatek toho tweaku (protože zatím jsem nepřišel na to, že by to nějak fungovalo), nebo to tam je standardně. Nechce se mi dělat Hard reset, tak budu rád, když mi někdo, kdo D2 má, dá feedback.
Diamond2: Nahrávání telefonních hovorů?
mám to tam taky od výroby a taky myslím, že to nic nedělá
-
wakkee
- přispěvatel

- Posts: 99
- Joined: Sat Apr 19, 2008 12:44
- Zařízení: HTC Desire, HP iPAQ 614c
- Location: BA, SVK
Diamond2: Nahrávání telefonních hovorů?
Tweak som neaplikoval ale pocas hovoru mam moznost StartRecording, ale je vysedena a nepouzitelna.
Diamond2: Nahrávání telefonních hovorů?
Díky, tak to by mě potom zajímalo, proč to tam je
asi tu funkci zapomněli dodělat. Zkusím ještě štěstí na Xda-devu.
Diamond2: Nahrávání telefonních hovorů?
Vito audionotes a 2_Way_Plus_InCall_Recording.cab z xda fungují perfektně na HTC D2.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

