odezva qetec2020 a htc hd
odezva qetec2020 a htc hd
ahojte jen takova uvaha - mam dedecka qtec 2020 za 1000 kc s nahranym wm6 a novou -bombu- htc hd za 15 000 kc s 1.14 end rom. kdyz na dedecku klikam 50 krat za sebou na start a start a start tak to fici jak motorova pila zpozdeni ani snad pul vteriny a kdyz to same delam na hd za 15 litru tak to trva sekunda ,sekunda ,2 sekundy atd- uz me to fakt seere - cim to asi je ? dekuji za radu jak na to .
odezva qetec2020 a htc hd
Je to tím, že Himalaya má mnohem výkonnější vnitřnosti.
-
tslany
- smartmaniak

- Posts: 3070
- Joined: Sat Feb 24, 2007 9:56
- Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
- Location: Brno
odezva qetec2020 a htc hd
jde o to, že výrobci dnes (teď se omlouvám za slovo, které použiju, ale opradu se na to nic jiného nehodí) serou na optimalizaci softwaru a hardwaru, proto nové stroje jsou pomalejší než 6 let staré zařízení
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

