odezva qetec2020 a htc hd

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Post Reply
TMASKA
smartguru
smartguru
Posts: 581
Joined: Fri May 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

odezva qetec2020 a htc hd

Post by TMASKA »

ahojte jen takova uvaha - mam dedecka qtec 2020 za 1000 kc s nahranym wm6 a novou -bombu- htc hd za 15 000 kc s 1.14 end rom. kdyz na dedecku klikam 50 krat za sebou na start a start a start tak to fici jak motorova pila zpozdeni ani snad pul vteriny a kdyz to same delam na hd za 15 litru tak to trva sekunda ,sekunda ,2 sekundy atd- uz me to fakt seere - cim to asi je ? dekuji za radu jak na to .
ziminix
VIP
VIP
Posts: 1279
Joined: Thu Jun 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Location: Třebíč

odezva qetec2020 a htc hd

Post by ziminix »

Je to tím, že Himalaya má mnohem výkonnější vnitřnosti.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 3070
Joined: Sat Feb 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Location: Brno

odezva qetec2020 a htc hd

Post by tslany »

jde o to, že výrobci dnes (teď se omlouvám za slovo, které použiju, ale opradu se na to nic jiného nehodí) serou na optimalizaci softwaru a hardwaru, proto nové stroje jsou pomalejší než 6 let staré zařízení
Post Reply

Return to “HTC Touch HD”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest