Obnovení češtiny

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Post Reply
User avatar
Somi
nováček
nováček
Posts: 12
Joined: Sun Nov 16, 2008 18:36
Zařízení: HTC Touch HD
Location: Plzeň

Obnovení češtiny

Post by Somi »

Zdravim všechny.
Už ani nevim, ale prostě se mi to povedlo vymazat si z český verze HD češtinu od sunnysoftu při activesyncu. Chtěla jsem se zeptat jestli má někdo tuhletu verzi, jestli by mi nemohl od sebe zkopírovat nebo tak něco nebo mi poradil jestli je ještě v tom mobilu někde zaštrachaná . Dík moc, předem se omlouvám, že jsem otevřela nové téma, ale jak jsem napsala lidská blbost je nekonečná. :???: :-( :cry:
ziminix
VIP
VIP
Posts: 1279
Joined: Thu Jun 14, 2007 7:38
Zařízení: ...
Location: Třebíč

Lidská blbost je nekonečná...

Post by ziminix »

Na tohle by ti měl pomoci hard reset. Jak ho provést najdeš na smartwiki. Přijdeš sice o všechna svá data, kontakty atd., ale telefon se ti vrátí do původního stavu - v jakém byl při koupi.
User avatar
lukas.manak
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 369
Joined: Tue Nov 27, 2007 17:25
Zařízení: BB Q10
Location: Hrušovany u Brna
Contact:

Obnovení češtiny

Post by lukas.manak »

nevidím důvod proč strácet kontakty atd...... stačí udělat zálohu např. tímto http://smartmania.cz/index.php?ind=down ... w&iden=755
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

Obnovení češtiny

Post by htcjirka »

Jinak cestina se nachazi ve slozce Windows,aby jsi nemusela delat HardReset.
Ze slozky Windows si zkopiruj HTC_HD_5in1_1_14_479_EUU_V01.cab a Sunnysoft_ulc_htc.cab
User avatar
Somi
nováček
nováček
Posts: 12
Joined: Sun Nov 16, 2008 18:36
Zařízení: HTC Touch HD
Location: Plzeň

Obnovení češtiny

Post by Somi »

Dík moc, pomohli jste mi. :roll:
Post Reply

Return to “HTC Touch HD”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest