Už ani nevim, ale prostě se mi to povedlo vymazat si z český verze HD češtinu od sunnysoftu při activesyncu. Chtěla jsem se zeptat jestli má někdo tuhletu verzi, jestli by mi nemohl od sebe zkopírovat nebo tak něco nebo mi poradil jestli je ještě v tom mobilu někde zaštrachaná . Dík moc, předem se omlouvám, že jsem otevřela nové téma, ale jak jsem napsala lidská blbost je nekonečná.
Obnovení češtiny
Obnovení češtiny
Zdravim všechny.
Už ani nevim, ale prostě se mi to povedlo vymazat si z český verze HD češtinu od sunnysoftu při activesyncu. Chtěla jsem se zeptat jestli má někdo tuhletu verzi, jestli by mi nemohl od sebe zkopírovat nebo tak něco nebo mi poradil jestli je ještě v tom mobilu někde zaštrachaná . Dík moc, předem se omlouvám, že jsem otevřela nové téma, ale jak jsem napsala lidská blbost je nekonečná.

Už ani nevim, ale prostě se mi to povedlo vymazat si z český verze HD češtinu od sunnysoftu při activesyncu. Chtěla jsem se zeptat jestli má někdo tuhletu verzi, jestli by mi nemohl od sebe zkopírovat nebo tak něco nebo mi poradil jestli je ještě v tom mobilu někde zaštrachaná . Dík moc, předem se omlouvám, že jsem otevřela nové téma, ale jak jsem napsala lidská blbost je nekonečná.
Lidská blbost je nekonečná...
Na tohle by ti měl pomoci hard reset. Jak ho provést najdeš na smartwiki. Přijdeš sice o všechna svá data, kontakty atd., ale telefon se ti vrátí do původního stavu - v jakém byl při koupi.
- lukas.manak
- stálý přispěvatel

- Posts: 369
- Joined: Tue Nov 27, 2007 17:25
- Zařízení: BB Q10
- Location: Hrušovany u Brna
- Contact:
Obnovení češtiny
nevidím důvod proč strácet kontakty atd...... stačí udělat zálohu např. tímto http://smartmania.cz/index.php?ind=down ... w&iden=755
-
htcjirka
- smartmaniak

- Posts: 12222
- Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
- Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
- Location: Praha
Obnovení češtiny
Jinak cestina se nachazi ve slozce Windows,aby jsi nemusela delat HardReset.
Ze slozky Windows si zkopiruj HTC_HD_5in1_1_14_479_EUU_V01.cab a Sunnysoft_ulc_htc.cab
Ze slozky Windows si zkopiruj HTC_HD_5in1_1_14_479_EUU_V01.cab a Sunnysoft_ulc_htc.cab
Obnovení češtiny
Dík moc, pomohli jste mi. 
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

