hojte - dle navodu co tu je ohledne uprav v registrech u htc hd mi nefunguje nic - ani rezim landscape ani stlumeni vyzvaneni otocenim displaye dolu ani vypnuti zhasinani u hovoru- netframework mam nainstalovany 3,5 do zarizeni - co prosim delam blbe ?
edit by admin: Přesunuto do správné sekce, není potřeba kvůli tomu zakládat zbytečně duplicitní téma. A příště si dej s tím názvem tématu více práce, "nefunguje, nejde" toho opravdu moc neřekne.
Nefungují mi některé tweaky
-
Pavel Vlasák
- smartmaniak

- Posts: 1165
- Joined: Sat Feb 07, 2009 14:56
- Zařízení: HTC Desire
- Location: Pardubice
nefunguje
Úpravy v registrech někdy potřebují restart..
Nefungují mi některé tweaky
Stáhni si ze SmartWiki.cz nebo tady z fóra počeštěnou verzi HD Tweaku, kde najdeš přímo ty úpravy a nemusíš nic editovat přes registry.
Nefungují mi některé tweaky
CHLAPI DIIIK MOC - TO JE PROGRAMEK Z NEBE.
- koumes
- moderátor

- Posts: 2027
- Joined: Mon Jun 09, 2008 20:01
- Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
- Location: Praha
- Contact:
Nefungují mi některé tweaky
A proto mam v podpisu nejdřív číst a pak se ptát!!!
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

