Nefungují mi některé tweaky

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Post Reply
TMASKA
smartguru
smartguru
Posts: 581
Joined: Fri May 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

Nefungují mi některé tweaky

Post by TMASKA »

hojte - dle navodu co tu je ohledne uprav v registrech u htc hd mi nefunguje nic - ani rezim landscape ani stlumeni vyzvaneni otocenim displaye dolu ani vypnuti zhasinani u hovoru- netframework mam nainstalovany 3,5 do zarizeni - co prosim delam blbe ?

edit by admin: Přesunuto do správné sekce, není potřeba kvůli tomu zakládat zbytečně duplicitní téma. A příště si dej s tím názvem tématu více práce, "nefunguje, nejde" toho opravdu moc neřekne.
Pavel Vlasák
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1165
Joined: Sat Feb 07, 2009 14:56
Zařízení: HTC Desire
Location: Pardubice

nefunguje

Post by Pavel Vlasák »

Úpravy v registrech někdy potřebují restart..
TMASKA
smartguru
smartguru
Posts: 581
Joined: Fri May 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

nefunguje

Post by TMASKA »

to nedela taky nic
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

Nefungují mi některé tweaky

Post by Jiří Hrma »

Stáhni si ze SmartWiki.cz nebo tady z fóra počeštěnou verzi HD Tweaku, kde najdeš přímo ty úpravy a nemusíš nic editovat přes registry.
TMASKA
smartguru
smartguru
Posts: 581
Joined: Fri May 23, 2008 8:06
Zařízení: SGS2

Nefungují mi některé tweaky

Post by TMASKA »

CHLAPI DIIIK MOC - TO JE PROGRAMEK Z NEBE.
User avatar
koumes
moderátor
moderátor
Posts: 2027
Joined: Mon Jun 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Location: Praha
Contact:

Nefungují mi některé tweaky

Post by koumes »

A proto mam v podpisu nejdřív číst a pak se ptát!!!
Post Reply

Return to “HTC Touch HD”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest