Touch Flow vs klasika vs Mobile Shell

Diskuze o komunikátoru HTC Touch HD (Blackstone)
Post Reply
ares333
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 58
Joined: Sun Apr 20, 2008 19:30

Touch Flow vs klasika vs Mobile Shell

Post by ares333 »

Zdravím, jsem novopečeným majitel HTC, a po dnech užívání musím konstatovat, že mi to touch flow nesedí. Přijde mi hodně neohrabané a hlavně nepřehledné a dlouho trvá, ne se někam dostanu. Mobile shlell SPB mi přijde mnohem rychlejší. Hlavně mi vadí, že na programy tam je jen jedna záložka, ke všemu se tam ani nedá napsat cesta k programu. Taky jsem byl zvyklý mít složku kancelář, kde jsem měl office programy poznámky a pod. Tady nic takového nelze:(
Dále co se týče prohlížení obrázku, vypadá to nádherně,ale dost zdlouhavé najít album, které požaduji.


Jaký máte vy názor na Touch flow?
User avatar
Bruca
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 257
Joined: Thu Dec 07, 2006 8:50
Zařízení: BB9780, BB Q5, BB Playbook
Location: Zlín

Touch Flow vs klasika vs Mobile Shell

Post by Bruca »

zatím jsem touchflo nepoužíval (ani romky s ním neinstaloval), takže k němu moc nevím...
mám ozkoušený Mobile Shell 1 i 2.
s jedničkou jsem maximálně spokojený - jednoduchá, rychle a snadno nastavitelná, a hlavně není moc náročná na výkon a paměť
dvojku jsem zkoušel na mda2, ale šla brzy pryč...vše se zpomalilo, a za těch pár nových věcí mi to moc nestálo...
takže tak...

ale možná to jen chce čas...člověk si zvykne na spoustu věcí. třeba i na touchflo ;-)
User avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2089
Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Location: Trutnov

Touch Flow vs klasika vs Mobile Shell

Post by YAMATO »

Když se TF3D vytuní (SSMaPa, AdvancedConfig atd.), tak je solidně použitelné...ale je to samozřejmě věc názoru.
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 3070
Joined: Sat Feb 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Location: Brno

Touch Flow vs klasika vs Mobile Shell

Post by tslany »

osobně mohu doporučit PointUI nebo Yrgo
Milan Pištělka
smartguru
smartguru
Posts: 762
Joined: Sat Jul 12, 2008 8:17
Zařízení: HTC HD2 Leo
Location: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)

Touch Flow vs klasika vs Mobile Shell

Post by Milan Pištělka »

Yrgo je lepší, resp. bude nejlepší, už brzy.
Člověk se s ním může vyhračičkovat dle libosti.
radospol
smartstar
smartstar
Posts: 896
Joined: Fri Dec 26, 2008 18:30
Zařízení: Huawei U8650 (sonic)

Touch Flow vs klasika vs Mobile Shell

Post by radospol »

Touch flo druhej generacie je super. vsetko hned poruke.
User avatar
Rady
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 198
Joined: Sun Dec 03, 2006 8:55
Zařízení: SG NOTE2, S2, SG Note 10.1
Location: Bánov
Contact:

Touch Flow vs klasika vs Mobile Shell

Post by Rady »

Pouzivam SPB shell posledni vydani :)
Post Reply

Return to “HTC Touch HD”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest