Zdravím, jsem novopečeným majitel HTC, a po dnech užívání musím konstatovat, že mi to touch flow nesedí. Přijde mi hodně neohrabané a hlavně nepřehledné a dlouho trvá, ne se někam dostanu. Mobile shlell SPB mi přijde mnohem rychlejší. Hlavně mi vadí, že na programy tam je jen jedna záložka, ke všemu se tam ani nedá napsat cesta k programu. Taky jsem byl zvyklý mít složku kancelář, kde jsem měl office programy poznámky a pod. Tady nic takového nelze:(
Dále co se týče prohlížení obrázku, vypadá to nádherně,ale dost zdlouhavé najít album, které požaduji.
Jaký máte vy názor na Touch flow?
Touch Flow vs klasika vs Mobile Shell
- Bruca
- častý přispěvatel

- Posts: 257
- Joined: Thu Dec 07, 2006 8:50
- Zařízení: BB9780, BB Q5, BB Playbook
- Location: Zlín
Touch Flow vs klasika vs Mobile Shell
zatím jsem touchflo nepoužíval (ani romky s ním neinstaloval), takže k němu moc nevím...
mám ozkoušený Mobile Shell 1 i 2.
s jedničkou jsem maximálně spokojený - jednoduchá, rychle a snadno nastavitelná, a hlavně není moc náročná na výkon a paměť
dvojku jsem zkoušel na mda2, ale šla brzy pryč...vše se zpomalilo, a za těch pár nových věcí mi to moc nestálo...
takže tak...
ale možná to jen chce čas...člověk si zvykne na spoustu věcí. třeba i na touchflo
mám ozkoušený Mobile Shell 1 i 2.
s jedničkou jsem maximálně spokojený - jednoduchá, rychle a snadno nastavitelná, a hlavně není moc náročná na výkon a paměť
dvojku jsem zkoušel na mda2, ale šla brzy pryč...vše se zpomalilo, a za těch pár nových věcí mi to moc nestálo...
takže tak...
ale možná to jen chce čas...člověk si zvykne na spoustu věcí. třeba i na touchflo
- YAMATO
- smartmaniak

- Posts: 2089
- Joined: Tue Jun 10, 2008 10:36
- Zařízení: Galaxy Note 2
- Location: Trutnov
Touch Flow vs klasika vs Mobile Shell
Když se TF3D vytuní (SSMaPa, AdvancedConfig atd.), tak je solidně použitelné...ale je to samozřejmě věc názoru.
-
tslany
- smartmaniak

- Posts: 3070
- Joined: Sat Feb 24, 2007 9:56
- Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
- Location: Brno
Touch Flow vs klasika vs Mobile Shell
osobně mohu doporučit PointUI nebo Yrgo
-
Milan Pištělka
- smartguru

- Posts: 762
- Joined: Sat Jul 12, 2008 8:17
- Zařízení: HTC HD2 Leo
- Location: někdy Praha 4, někdy Zliv(ČB)
Touch Flow vs klasika vs Mobile Shell
Yrgo je lepší, resp. bude nejlepší, už brzy.
Člověk se s ním může vyhračičkovat dle libosti.
Člověk se s ním může vyhračičkovat dle libosti.
Touch Flow vs klasika vs Mobile Shell
Touch flo druhej generacie je super. vsetko hned poruke.
- Rady
- častý přispěvatel

- Posts: 198
- Joined: Sun Dec 03, 2006 8:55
- Zařízení: SG NOTE2, S2, SG Note 10.1
- Location: Bánov
- Contact:
Touch Flow vs klasika vs Mobile Shell
Pouzivam SPB shell posledni vydani 
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

