Chtěl bych se zeptat zdali tady někdo nemá zkušenosti s přehrávačem hudby integrovaném v Touch Flo 3D na HDčku.
Vždy mi fungoval bez problému až jednou se rozhodnul, že mi přehraje jakoukoliv skladbu jen do 12 sekund ( u některých 22s) a pak se zastaví a konec. Nastavit se tam toho moc nedá, tak jsem se po čase rozhodl udělat hard reset a problém byl zdánlivě pryč ale bohužel už to dělá znovu.
Náhodou jsem si dneska všiml jedný spojitosti. Když je vyplý telefonní modul a stroj pracuje v režimu PDA, tak není žádný problém (ani když pak během přehrávání telefon zapnu), ale jakmile mám telefon aktivní a zapnu si přehrávač, bum, a po 12 sekundách opět přehrávač odmítá hrát (zkrátka se sekne) a jediný co jde, je přepnout na další skladbu, kde se to opět sekne.
Nevím, jak by mohl telefoní modul narušit funkčnost MP3 přehrávače??
Nevíte někdo jak to pořešit?
TF3D music player - zastavování se - problém
-
skyluke.
- přispěvatel

- Posts: 85
- Joined: Sun Dec 28, 2008 21:19
- Zařízení: HTC Touch Diamond, HTC Hero
- Contact:
TF3D music player - zastavování se - problém
Podle mě je přehrávač v tf3d téměř nepoužitelný pro běžné poslouchání hudby. Co jsem tak slyšel a odpozoval, problémů spojitých s tímto přehrávačem je kotel. Já používám na jakékoliv přehrávání CorePlayer ;)
Jinak zkus spustit nějákou skladbu jinou aplikací než tímhle přehrávačem v tf3d, aby jsi třeba vyloučil chybu jen jedné aplikace. Ale na 99% to způsobuje nějáká apliakce, nejspíš ovlivňující zvuky telefonu ;)
Jinak zkus spustit nějákou skladbu jinou aplikací než tímhle přehrávačem v tf3d, aby jsi třeba vyloučil chybu jen jedné aplikace. Ale na 99% to způsobuje nějáká apliakce, nejspíš ovlivňující zvuky telefonu ;)
TF3D music player - zastavování se - problém
Na prehravani hudby pouzivam S2P, skvele se integruje do S2U2. Ma sve mouchy, ale pro me potreby naprosto dostacuje.
CorePlayer se na prehravani videa moc nedoporucuje. Otevre sice vsechno, ale narozdil od WMP/HTC Album nema hardwarovou akceleraci. Pro video je tak lepsi zkonvertovat ho pomoci jedne z mnoha utilitek na XDA a prehrat ve WMP/Album.
CorePlayer se na prehravani videa moc nedoporucuje. Otevre sice vsechno, ale narozdil od WMP/HTC Album nema hardwarovou akceleraci. Pro video je tak lepsi zkonvertovat ho pomoci jedne z mnoha utilitek na XDA a prehrat ve WMP/Album.
-
skyluke.
- přispěvatel

- Posts: 85
- Joined: Sun Dec 28, 2008 21:19
- Zařízení: HTC Touch Diamond, HTC Hero
- Contact:
TF3D music player - zastavování se - problém
Mám takové tušení, že nejnovější build coreplayeru akceleraci má ;)
TF3D music player - zastavování se - problém
No, je to mozne, ale nemyslim si to. WMP zvlada zvlaste konvertovane soubory mnohem lepe.
TF3D music player - zastavování se - problém
Symptomy jsou stejné jaké jsem řešil. Nakonec se ukázalo, že je to jednou jedinou MP3. TF3D načítá obsah tagů
všech skladeb, zatímco ty přehráváš některou z nich. No a jak se TF3D snaží načíst vadný MP3 tag, tak ti přehrávání aktuální skladby zbuchne logicky vždy zhruba po stejné době. Řešil jsem to postupným nahráváním skladeb a testem, zdali to ještě funguje. U vadné skladby stačilo opravit MP3 tag.
Řešeno v :
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... &start=105
a také v :
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=93&t=14211
všech skladeb, zatímco ty přehráváš některou z nich. No a jak se TF3D snaží načíst vadný MP3 tag, tak ti přehrávání aktuální skladby zbuchne logicky vždy zhruba po stejné době. Řešil jsem to postupným nahráváním skladeb a testem, zdali to ještě funguje. U vadné skladby stačilo opravit MP3 tag.
Řešeno v :
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... &start=105
a také v :
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=93&t=14211
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
