[rlToday] TouchLOL 3D

Vaše homescreeny, tipy na pěkná témata, rady, tipy, návody...
Post Reply
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 3070
Joined: Sat Feb 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Location: Brno

[rlToday] TouchLOL 3D

Post by tslany »

Rozhodl sem se, že udělám skin pro rlToday, který by měl imitovat TouchFLO 3D. Zatím se nachází vevývojové fázi, ve finální verzi by měl obsahovat 5 TABů - Home, Kalendář, Počasí, Oblíbené aplikace, Comm Manager.

Image

Historie vývoje:
1. září - první veřejná betaverze
31. srpen - první verze, polofunkční stránka Home, není určena pro veřejnost
User avatar
Soap
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 240
Joined: Sat Dec 15, 2007 20:13
Zařízení: 1+ 3T
Location: Kyjov

Post by Soap »

Nemohl bys třeba ty zmeěkané hovory a SMS zmenšit, aby se pod to dalo dat info o baterce ram atd popřípadně něco jiného?? ale je to na tobě
foggy
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 81
Joined: Tue Jul 22, 2008 16:32
Zařízení: htc herald, htc TyTn I, htc wizard
Contact:

Post by foggy »

a pls aby byl ten kom manager fukncni (mam na mysli wifi)
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 3070
Joined: Sat Feb 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Location: Brno

Post by tslany »

přidávám "ochutnávku" z nové verze
Image
havlbrod
nováček
nováček
Posts: 31
Joined: Thu Sep 18, 2008 16:56

Post by havlbrod »

kam to v tom rltoday mam ten skin nakopirovat? a jak? diky :-)
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 3070
Joined: Sat Feb 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Location: Brno

Post by tslany »

máš to napsaný v Readme dokuentu v archivu :wink:
Složku TouchLOL zkoopíruj do adresáře \Program Files\rlToday\ a obsah složky Fonts do adresáře \Windows\Fonts\.
havlbrod
nováček
nováček
Posts: 31
Joined: Thu Sep 18, 2008 16:56

Post by havlbrod »

To sem udělal, ale nic se nezměnilo:-(
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 3070
Joined: Sat Feb 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Location: Brno

Post by tslany »

Máš nainstalovanej rlToday aktivovanej na Today? jestli ne, tak ho aktivuj a klikni a podrž na něm stylus (na Today by se měl zobrazit) a měla by se ti zobrazit nabídka, ve který dáš nastavení a hned v první stránce se ti objeví skiny, tak tam vyber "TouchLOL 3D"
havlbrod
nováček
nováček
Posts: 31
Joined: Thu Sep 18, 2008 16:56

Post by havlbrod »

Joooooo už to jedééééé:-D moc diky, ja totiž nikde nenašel přesnej návod:-) jen škoda že to jede jen na vejšku a né na ležato:-) jsou někde eště nějake skiny?
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 3070
Joined: Sat Feb 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Location: Brno

Post by tslany »

režim "na šířku" postupně přidám v dalších verzích, stejně jako podporu TABů se kterou mám momentálně nějaký problém díky kterému se vydání verze tolik zbrzdilo

Jinak další skiny pro rlToday můžeš sehnat na xda-developers.com
havlbrod
nováček
nováček
Posts: 31
Joined: Thu Sep 18, 2008 16:56

Post by havlbrod »

JJ budu se těšit je to krásnej skin cos udělal:_) akorát mi nereaguje spodni nabidka na dotik:-( jen start.. což je škoda:-(
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 3070
Joined: Sat Feb 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Location: Brno

Post by tslany »

jo, to je právě podpora TABů která bude až u dalších verzích
havlbrod
nováček
nováček
Posts: 31
Joined: Thu Sep 18, 2008 16:56

Post by havlbrod »

joo takhle, a prosímtě mam poslední dotaz:-) na te stránce cos mi poslal ja tam nemužu najit vyhledávač a nevim kde ty skiny hledat:-( pošleš mi ešte přesnej odkaz? dekuju předema ještě jednou se omlouvám
tslany
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 3070
Joined: Sat Feb 24, 2007 9:56
Zařízení: Lumia 830, Lumia 435DS, Asus T100
Location: Brno

Post by tslany »

Post Reply

Return to “Témátka a skiny”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest