SMS slovník

Diskuze věnovaná smartphonům řady Samsung Galaxy (S7, edge, S6 a dalším…)
Post Reply
Aleš M.
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 91
Joined: Thu Jun 07, 2007 10:21
Zařízení: Honor 6

SMS slovník

Post by Aleš M. »

Prosím o radu a nasměrování. Nedávno jsem našel v SIII slovník kde se ukládají slova pro budoucí psaní SMS která tam ještě nebyla a tím, že je napíšu v SMSce se sem uloží. V tomto uložišti se slova nechají upravovat i mazat. Bohužel jsem sklerotik a teď už nevím kde ten slovník najít. Prosím napište mi cestu jak se k tomu v telefonu dostat. Vím že to šlo najít přímo v telefonu a nehledal jsem to přes připojení Compu. Díky. Aleš.
yuki86
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 53
Joined: Mon May 05, 2008 9:03
Zařízení: Samsung Galaxy SIII

SMS slovník

Post by yuki86 »

Chtěl jsem ti pomoct, ale také jsem to nenašel. Mám ale radu, podle mě je zbytečné nějaký slovník s qwerty klávesnicí vůbec používat.
User avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2935
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Location: Internet (a občas Praha)

SMS slovník

Post by mimonaut »

Vyzkoušej prediktivní slovník s opravou chyb a doplňováním diakritiky na WP8 a možná změníš názor. Rychleji se podle mne nedá česky na mobilu psát.. Kam se hrabe swype..
Jumbo78
moderátor
moderátor
Posts: 704
Joined: Sun Jan 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Location: Jindřichov ve Slezsku

Re: SMS slovník

Post by Jumbo78 »

Menu-nastavení-jazyk a zadávání-klávesnice samsung-nastavení(ozubené kolečko)-prediktivní zadávání textu.

@mimonaut
Asi jsi nikdy se swype nepsal...

Zastánci WP nadávají, když jim uživatel androidu vleze do vlákna a začne prudit, ale sami dělají totéž...
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1163
Joined: Sat Nov 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

SMS slovník

Post by matoman »

Nikdy som slovnik nepouzival, potom som vyskusal swype a nikdy inak :)
Post Reply

Return to “Samsung telefony”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest