Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia
-
TomasSX1
- moderátor

- Posts: 545
- Joined: Fri Jul 08, 2005 23:14
- Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White
Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia
A je to tu: oficialne fotky na Windows Phone facebook stranke.
- Čambus
- častý přispěvatel

- Posts: 213
- Joined: Sat Feb 26, 2011 15:45
- Zařízení: Apple iPhone 5S 16GB
- Location: Otrokovice
- Contact:
Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia
Je nádherná... Jen aby byla i lehce dostupná ;)! Pokud by šla do celého světa, tak bych asi upgradoval z mého Samsungu Galaxy SIII
.
Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia
Specifikacia:
http://www.nokia.com/us-en/phones/phone/lumia928/" onclick="window.open(this.href);return false;
Vazi ako 820 s normalnym krytom.
http://www.nokia.com/us-en/phones/phone/lumia928/" onclick="window.open(this.href);return false;
Vazi ako 820 s normalnym krytom.
-
bouskat
- stálý přispěvatel

- Posts: 447
- Joined: Sun Dec 23, 2012 7:57
- Zařízení: Nokia N97, Lumia 920, 950XL
- Location: Brno, Černovice
- Contact:
Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia
je nádherná ale nemám důvod ji kupovat páč HW se prakticky neliší od mé L 920. Amoled hezkej a blesk mám stejně pořád vyplej. Co možná budu závidět tak EOS...
-
M.BoBo
- smartguru

- Posts: 504
- Joined: Wed Dec 17, 2008 13:18
- Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
- Location: Liberec
- Contact:
Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia
ono ani není co závidět, když je jen pro Verizon, tudíž se sem nedostane..
-
bouskat
- stálý přispěvatel

- Posts: 447
- Joined: Sun Dec 23, 2012 7:57
- Zařízení: Nokia N97, Lumia 920, 950XL
- Location: Brno, Černovice
- Contact:
Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia
Aha takže dalsi z nepochopitelnejch kroku Nokie...
Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia
Mně se tedy vůbec nelíbí, hlavně zadní strana mi přijde vysloveně odporná, vypouklá a s nevkusným reproduktorem. Určitě bude znít lépe jak na 920, nelíbí se mi.
-
mceza
Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia
Výbava moc pěkná. Vzhledem dost obyčejná. Ale já chci stejně černej mat, tak uvidíme. Líbí se mi a doufám, že se dostane později na všechny trhy.
-
Kreid
- přispěvatel

- Posts: 72
- Joined: Wed Mar 17, 2010 20:36
- Zařízení: Nokia Lumia 930, Sony Xperia Z5
- Location: Praha
- Contact:
Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia
Konektor USB nahoře ?!
-
htcjirka
- smartmaniak

- Posts: 12222
- Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
- Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
- Location: Praha
Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia
Oproti L920 me nenabizi nic,spise minusy,reprak v zadu,takze pokud je telefon polozeny na stole,zvuk to tlumi oproti L920 kde jsou na spodni hrane.Dale USB konektor nahore tez pro me nevyhoda.OLED displej dalsi nevyhoda,tyto displeje uz opravdu ne,zlate TFT/IPS na L920.Takze jen ten xenon,co by opravdu u mne nebyl duvod prestupu,ikdyby to byl evropsky model.
-
TomasSX1
- moderátor

- Posts: 545
- Joined: Fri Jul 08, 2005 23:14
- Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White
Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia
Mozem s HTCJirkou len suhlasit. A dizajnovo sa mi viac paci L920 
-
bouskat
- stálý přispěvatel

- Posts: 447
- Joined: Sun Dec 23, 2012 7:57
- Zařízení: Nokia N97, Lumia 920, 950XL
- Location: Brno, Černovice
- Contact:
Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia
Proč je Oled nevýhoda?
- František Šafr
- stálý přispěvatel

- Posts: 436
- Joined: Mon Jun 11, 2012 10:12
- Zařízení: Xiaomi Mi 8
- Location: Plzeň
Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia
Vzhledově mi také přijde mnohem hezčí Lumia 920 (ale v reálu to může být naopak) a je fakt, že tohle je jen taková malá evoluce, ale nikoli revoluce. Za pár dní ale má prý být trochu větší boom pro Evropu (pokud se nepletu).
-
mceza
Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia
htcjirka: Řekl bych, že cílem tohoto modelu není donutit majitele 920 k přestupu, ale získat na svou stranu další zákazníky. Mě třeba USB konektor nahoře vyhovuje víc, displej má hezčí černou (IPS mám na notebooku, je to krása, ale AMOLED se mi v mobilu lbí víc). Reprák nějak neřeším. Dole se mi také líbí víc (kor, když USB konektor je nahoře), ale tady to snad zas tak špatné nebude.
Mě osobně se 928 zamlouvá víc než 920.
Mě osobně se 928 zamlouvá víc než 920.
-
David Podzimek
- přispěvatel

- Posts: 66
- Joined: Tue Jan 24, 2012 9:49
- Zařízení: iPhone 6 Plus, Nexus 5, iPad mini 2, Macbook Air
Re: Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia
Úkolem tohoto telefonu je nabídnout něco zákazníkům operátor Verizon. Jelikož L920 je v US exkluzivně pro AT&T.
-
bouskat
- stálý přispěvatel

- Posts: 447
- Joined: Sun Dec 23, 2012 7:57
- Zařízení: Nokia N97, Lumia 920, 950XL
- Location: Brno, Černovice
- Contact:
Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia
Ja se jim pomalu nedivím ze krachujou když delaji telefony jen pro někoho. V americe 300mil. lidi a oni delal L 920 jen pro zákazníky jednoho operátora kdyby to bylo u všech tak jich přece zákonitě prodaj víc, Nee oni musí udělat novej telefon aby mohli jit k jiným operátorovy. Nechapu logiku tohoto.
-
Lord de Wolf
- přispěvatel

- Posts: 123
- Joined: Sat Oct 18, 2008 15:43
- Zařízení: HTC 8X (DEAD)/ Lumia 920 Black + Nokia 100
Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia
Kua, jestli 14tyho v Londýně vyrukuji s novou vlajkovou lodi, tak budu pekne na*rány. 920ku nemam jeste ani 2 týdny :-\
-
Manek49
- smartguru

- Posts: 708
- Joined: Thu Jan 13, 2011 22:40
- Zařízení: iPhone 5C
- Location: Horní Branná
Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia
Taky jsem bejval kvůli takovejmhle věcem nas.anej, ale kdyby člověk furt čekal kdo kdy co představí za novinku, tak by si nemoh koupit nic.
-
chmeldas
- smartguru

- Posts: 635
- Joined: Fri Sep 04, 2009 8:42
- Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
- Location: Německo a okolí Brna
Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia
Lord de Wolf: Buď v klidu. I když představí tak bude v prodeji až kolem Vánoc :D
- mimonaut
- smartmaniak

- Posts: 2935
- Joined: Fri Aug 26, 2011 9:53
- Zařízení: Nokia Lumia 950XL
- Location: Internet (a občas Praha)
Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia
třeba verizon podmínil zařazení lumie tím. že dostanou vlastní model.bouskat wrote:Ja se jim pomalu nedivím ze krachujou když delaji telefony jen pro někoho. V americe 300mil. lidi a oni delal L 920 jen pro zákazníky jednoho operátora kdyby to bylo u všech tak jich přece zákonitě prodaj víc, Nee oni musí udělat novej telefon aby mohli jit k jiným operátorovy. Nechapu logiku tohoto.
Vždyť je to téměř to samé co l920, přidali xenon, vyměnili displej a modifikovali case.. Tomu, že nejde úplně o nový telefon nasvědčuje i číslo 928
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 0 guests