Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia

Diskuzní fórum věnované dalším modelům řady Lumia se systémem Windows Phone…
TomasSX1
moderátor
moderátor
Posts: 545
Joined: Fri Jul 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia

Post by TomasSX1 »

A je to tu: oficialne fotky na Windows Phone facebook stranke.
User avatar
Čambus
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 213
Joined: Sat Feb 26, 2011 15:45
Zařízení: Apple iPhone 5S 16GB
Location: Otrokovice
Contact:

Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia

Post by Čambus »

Je nádherná... Jen aby byla i lehce dostupná ;)! Pokud by šla do celého světa, tak bych asi upgradoval z mého Samsungu Galaxy SIII :!:.
martkono
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 74
Joined: Thu Nov 22, 2012 11:02
Zařízení: Nokia Lumia 820

Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia

Post by martkono »

Specifikacia:
http://www.nokia.com/us-en/phones/phone/lumia928/" onclick="window.open(this.href);return false;

Vazi ako 820 s normalnym krytom.
bouskat
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 447
Joined: Sun Dec 23, 2012 7:57
Zařízení: Nokia N97, Lumia 920, 950XL
Location: Brno, Černovice
Contact:

Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia

Post by bouskat »

je nádherná ale nemám důvod ji kupovat páč HW se prakticky neliší od mé L 920. Amoled hezkej a blesk mám stejně pořád vyplej. Co možná budu závidět tak EOS...
M.BoBo
smartguru
smartguru
Posts: 504
Joined: Wed Dec 17, 2008 13:18
Zařízení: iPhone XS, iPad 2018, Apple Watch 5
Location: Liberec
Contact:

Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia

Post by M.BoBo »

ono ani není co závidět, když je jen pro Verizon, tudíž se sem nedostane..
bouskat
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 447
Joined: Sun Dec 23, 2012 7:57
Zařízení: Nokia N97, Lumia 920, 950XL
Location: Brno, Černovice
Contact:

Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia

Post by bouskat »

Aha takže dalsi z nepochopitelnejch kroku Nokie...
Jimmik
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 103
Joined: Wed Aug 24, 2011 9:16
Zařízení: LG V20
Location: Karb

Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia

Post by Jimmik »

Mně se tedy vůbec nelíbí, hlavně zadní strana mi přijde vysloveně odporná, vypouklá a s nevkusným reproduktorem. Určitě bude znít lépe jak na 920, nelíbí se mi.
mceza

Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia

Post by mceza »

Výbava moc pěkná. Vzhledem dost obyčejná. Ale já chci stejně černej mat, tak uvidíme. Líbí se mi a doufám, že se dostane později na všechny trhy.
Kreid
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 72
Joined: Wed Mar 17, 2010 20:36
Zařízení: Nokia Lumia 930, Sony Xperia Z5
Location: Praha
Contact:

Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia

Post by Kreid »

Konektor USB nahoře ?!
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia

Post by htcjirka »

Oproti L920 me nenabizi nic,spise minusy,reprak v zadu,takze pokud je telefon polozeny na stole,zvuk to tlumi oproti L920 kde jsou na spodni hrane.Dale USB konektor nahore tez pro me nevyhoda.OLED displej dalsi nevyhoda,tyto displeje uz opravdu ne,zlate TFT/IPS na L920.Takze jen ten xenon,co by opravdu u mne nebyl duvod prestupu,ikdyby to byl evropsky model.
TomasSX1
moderátor
moderátor
Posts: 545
Joined: Fri Jul 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia

Post by TomasSX1 »

Mozem s HTCJirkou len suhlasit. A dizajnovo sa mi viac paci L920 :)
bouskat
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 447
Joined: Sun Dec 23, 2012 7:57
Zařízení: Nokia N97, Lumia 920, 950XL
Location: Brno, Černovice
Contact:

Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia

Post by bouskat »

Proč je Oled nevýhoda?
User avatar
František Šafr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 436
Joined: Mon Jun 11, 2012 10:12
Zařízení: Xiaomi Mi 8
Location: Plzeň

Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia

Post by František Šafr »

Vzhledově mi také přijde mnohem hezčí Lumia 920 (ale v reálu to může být naopak) a je fakt, že tohle je jen taková malá evoluce, ale nikoli revoluce. Za pár dní ale má prý být trochu větší boom pro Evropu (pokud se nepletu).
mceza

Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia

Post by mceza »

htcjirka: Řekl bych, že cílem tohoto modelu není donutit majitele 920 k přestupu, ale získat na svou stranu další zákazníky. Mě třeba USB konektor nahoře vyhovuje víc, displej má hezčí černou (IPS mám na notebooku, je to krása, ale AMOLED se mi v mobilu lbí víc). Reprák nějak neřeším. Dole se mi také líbí víc (kor, když USB konektor je nahoře), ale tady to snad zas tak špatné nebude.

Mě osobně se 928 zamlouvá víc než 920.
David Podzimek
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 66
Joined: Tue Jan 24, 2012 9:49
Zařízení: iPhone 6 Plus, Nexus 5, iPad mini 2, Macbook Air

Re: Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia

Post by David Podzimek »

Úkolem tohoto telefonu je nabídnout něco zákazníkům operátor Verizon. Jelikož L920 je v US exkluzivně pro AT&T.
bouskat
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 447
Joined: Sun Dec 23, 2012 7:57
Zařízení: Nokia N97, Lumia 920, 950XL
Location: Brno, Černovice
Contact:

Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia

Post by bouskat »

Ja se jim pomalu nedivím ze krachujou když delaji telefony jen pro někoho. V americe 300mil. lidi a oni delal L 920 jen pro zákazníky jednoho operátora kdyby to bylo u všech tak jich přece zákonitě prodaj víc, Nee oni musí udělat novej telefon aby mohli jit k jiným operátorovy. Nechapu logiku tohoto.
Lord de Wolf
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 123
Joined: Sat Oct 18, 2008 15:43
Zařízení: HTC 8X (DEAD)/ Lumia 920 Black + Nokia 100

Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia

Post by Lord de Wolf »

Kua, jestli 14tyho v Londýně vyrukuji s novou vlajkovou lodi, tak budu pekne na*rány. 920ku nemam jeste ani 2 týdny :-\
Manek49
smartguru
smartguru
Posts: 708
Joined: Thu Jan 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Location: Horní Branná

Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia

Post by Manek49 »

Taky jsem bejval kvůli takovejmhle věcem nas.anej, ale kdyby člověk furt čekal kdo kdy co představí za novinku, tak by si nemoh koupit nic.
chmeldas
smartguru
smartguru
Posts: 635
Joined: Fri Sep 04, 2009 8:42
Zařízení: iPhone 6S/ Miix 2 8"
Location: Německo a okolí Brna

Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia

Post by chmeldas »

Lord de Wolf: Buď v klidu. I když představí tak bude v prodeji až kolem Vánoc :D
User avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2935
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Location: Internet (a občas Praha)

Nokia Lumia 928: Vseobecna diskusia

Post by mimonaut »

bouskat wrote:Ja se jim pomalu nedivím ze krachujou když delaji telefony jen pro někoho. V americe 300mil. lidi a oni delal L 920 jen pro zákazníky jednoho operátora kdyby to bylo u všech tak jich přece zákonitě prodaj víc, Nee oni musí udělat novej telefon aby mohli jit k jiným operátorovy. Nechapu logiku tohoto.
třeba verizon podmínil zařazení lumie tím. že dostanou vlastní model.
Vždyť je to téměř to samé co l920, přidali xenon, vyměnili displej a modifikovali case.. Tomu, že nejde úplně o nový telefon nasvědčuje i číslo 928 :)
Post Reply

Return to “Nokia Lumia (ostatní modely)”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests