jak stahnout vide.

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Post Reply
milan1968
nováček
nováček
Posts: 47
Joined: Sun Oct 14, 2012 7:59
Zařízení: nokia

jak stahnout vide.

Post by milan1968 »

Dobrý den a krásné svátky všem. Chtěl bych se prosím zeptat na následující věc. Vlastním mob.telefon Samsung Omnia 7 a nevím jak mám stáhnout nahrané video z telefonu do počítače. Program Zune mám nainstalovaný,fotky,hudbu si v pohodě stahuju jak z telefonu do počítače,tak i naopak. Ale nahrané video telefonem,nemohu převést do počítače a nevím proč. Mohl by mi někdo poradit? Děkuju.
Manek49
smartguru
smartguru
Posts: 708
Joined: Thu Jan 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Location: Horní Branná

jak stahnout vide.

Post by Manek49 »

To je divný, videa to stejně jako fotky stahuje automaticky po zapnutí Zune.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1591
Joined: Mon Oct 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

jak stahnout vide.

Post by Flynn »

Stahuje to každé video nebo jen to, co je natočeno kamerou telefonu? Toť otázka.
milan1968
nováček
nováček
Posts: 47
Joined: Sun Oct 14, 2012 7:59
Zařízení: nokia

jak stahnout vide.

Post by milan1968 »

Dobrý den. Nepřevede mě video z telefonu,nahrané kamerou v telefonu. Když připojím telefon k počítači,automaticky se mi spustí Zune a stáhne se mi obsah z telefonu do určené složky v počítači. Kromě toho videa. Nemám něco špatně nastaveno v Zune?
Manek49
smartguru
smartguru
Posts: 708
Joined: Thu Jan 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Location: Horní Branná

jak stahnout vide.

Post by Manek49 »

To těžko říct, podívej se v Zune do nastavení, ty synchronizační vztahy se tam daj nastavit.
Post Reply

Return to “Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest