jak stahnout vide.
jak stahnout vide.
Dobrý den a krásné svátky všem. Chtěl bych se prosím zeptat na následující věc. Vlastním mob.telefon Samsung Omnia 7 a nevím jak mám stáhnout nahrané video z telefonu do počítače. Program Zune mám nainstalovaný,fotky,hudbu si v pohodě stahuju jak z telefonu do počítače,tak i naopak. Ale nahrané video telefonem,nemohu převést do počítače a nevím proč. Mohl by mi někdo poradit? Děkuju.
-
Manek49
- smartguru

- Posts: 708
- Joined: Thu Jan 13, 2011 22:40
- Zařízení: iPhone 5C
- Location: Horní Branná
jak stahnout vide.
To je divný, videa to stejně jako fotky stahuje automaticky po zapnutí Zune.
-
Flynn
- smartmaniak

- Posts: 1591
- Joined: Mon Oct 31, 2011 15:35
- Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next
jak stahnout vide.
Stahuje to každé video nebo jen to, co je natočeno kamerou telefonu? Toť otázka.
jak stahnout vide.
Dobrý den. Nepřevede mě video z telefonu,nahrané kamerou v telefonu. Když připojím telefon k počítači,automaticky se mi spustí Zune a stáhne se mi obsah z telefonu do určené složky v počítači. Kromě toho videa. Nemám něco špatně nastaveno v Zune?
-
Manek49
- smartguru

- Posts: 708
- Joined: Thu Jan 13, 2011 22:40
- Zařízení: iPhone 5C
- Location: Horní Branná
jak stahnout vide.
To těžko říct, podívej se v Zune do nastavení, ty synchronizační vztahy se tam daj nastavit.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
