XP Homescreen - problém

Vaše homescreeny, tipy na pěkná témata, rady, tipy, návody...
Post Reply
Marco

XP Homescreen - problém

Post by Marco »

zdravim....potreboval by som jednu radu.... vlastnim spv 500 pri instalacii windows xp homescreenu mi vypisalo ze "instalacia zlyhala. Program alebo nastavenie nie je mozne nainstalovat, pretoze nemate zodpovedajuce povolenia v systeme"....prosim poradte mi co mam robit aby som ten homescreen nainstaloval...dakujem
USER47
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 59
Joined: Sun Oct 09, 2005 15:26
Location: Praha

Post by USER47 »

Možná by pomohl třeba policy patch
http://smartmania.cz/index.php?ind=down ... ew&iden=42
Guest

Post by Guest »

no skusal som to ale vypisalo mi to znava tu hlasku.....nevadi ale ja tak dik
Post Reply

Return to “Témátka a skiny”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest