XP Homescreen - problém
-
Marco
XP Homescreen - problém
zdravim....potreboval by som jednu radu.... vlastnim spv 500 pri instalacii windows xp homescreenu mi vypisalo ze "instalacia zlyhala. Program alebo nastavenie nie je mozne nainstalovat, pretoze nemate zodpovedajuce povolenia v systeme"....prosim poradte mi co mam robit aby som ten homescreen nainstaloval...dakujem
Možná by pomohl třeba policy patch
http://smartmania.cz/index.php?ind=down ... ew&iden=42
http://smartmania.cz/index.php?ind=down ... ew&iden=42
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
