Ahoj,
tak jsem si dnes koupil Omnii W. Musím říct, že jsem ze systému nadšený, narazil jsem zatím jen na pár problémů.
Jedním u nich je i přehrávání videa. Do telefonu jsem přes Zune nahrál pár videoklipů, a ty když si pustím v telefonu, tak se poměrně sekají. Chvilinku je video plynulé, a poté se začne lehce sekat. Setkal jste se někdo s tím to problémem?
Zune by snad měl video převést do vhodného formátu.
Originální videa jsou ve velikosti 720p.
Omnia W - Sekající se video
-
htcjirka
- smartmaniak

- Posts: 12222
- Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
- Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
- Location: Praha
Omnia W - Sekající se video
S tim jsem se jeste nesetkal..Zune si video zkonvertuje vzdy tak aby ho kazde WP7.5 zarizeni prehralo bezproblemu..
Kdyz ale ctu co ma Omnia W za problemy tak se uz ani tomuto nedivim..kdyz ji rozhodi i pripojeni zvukoveho vystupu pri hrach apod..Zlata Omnia 7.
Kdyz ale ctu co ma Omnia W za problemy tak se uz ani tomuto nedivim..kdyz ji rozhodi i pripojeni zvukoveho vystupu pri hrach apod..Zlata Omnia 7.
Omnia W - Sekající se video
Teď jsem stáhnul video z youtube, přes Youtube pro a to jede v pohodě, tak nevím kde je problém.
V nějakém nastavení Zune jsem se samozřejmě nevrtal....
V nějakém nastavení Zune jsem se samozřejmě nevrtal....
Omnia W - Sekající se video
do mojej omnie som nahodil len zopár videí. jedno v 720p, nejaké v 480, prípadne 360 už priamo v mp4 formáte a žiadne sekanie som nepostrehol
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

