Omnia W - Sekající se video

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Post Reply
Kunki
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 58
Joined: Thu Oct 21, 2010 21:32
Zařízení: Galaxy NOTE II

Omnia W - Sekající se video

Post by Kunki »

Ahoj,
tak jsem si dnes koupil Omnii W. Musím říct, že jsem ze systému nadšený, narazil jsem zatím jen na pár problémů.
Jedním u nich je i přehrávání videa. Do telefonu jsem přes Zune nahrál pár videoklipů, a ty když si pustím v telefonu, tak se poměrně sekají. Chvilinku je video plynulé, a poté se začne lehce sekat. Setkal jste se někdo s tím to problémem?
Zune by snad měl video převést do vhodného formátu.
Originální videa jsou ve velikosti 720p.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

Omnia W - Sekající se video

Post by htcjirka »

S tim jsem se jeste nesetkal..Zune si video zkonvertuje vzdy tak aby ho kazde WP7.5 zarizeni prehralo bezproblemu..
Kdyz ale ctu co ma Omnia W za problemy tak se uz ani tomuto nedivim..kdyz ji rozhodi i pripojeni zvukoveho vystupu pri hrach apod..Zlata Omnia 7.
Kunki
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 58
Joined: Thu Oct 21, 2010 21:32
Zařízení: Galaxy NOTE II

Omnia W - Sekající se video

Post by Kunki »

Teď jsem stáhnul video z youtube, přes Youtube pro a to jede v pohodě, tak nevím kde je problém.
V nějakém nastavení Zune jsem se samozřejmě nevrtal....
User avatar
dark_hood
smartguru
smartguru
Posts: 552
Joined: Fri Feb 08, 2008 19:12
Zařízení: Lumia 830

Omnia W - Sekající se video

Post by dark_hood »

do mojej omnie som nahodil len zopár videí. jedno v 720p, nejaké v 480, prípadne 360 už priamo v mp4 formáte a žiadne sekanie som nepostrehol
Post Reply

Return to “Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest