Krycí sklo

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Locked
Kunki
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 58
Joined: Thu Oct 21, 2010 21:32
Zařízení: Galaxy NOTE II

Krycí sklo

Post by Kunki »

Zdravím, zítra by jsem si měl dojít vyzvednout Samsung Omnia W. Hledal jsem různě na internetu, zda tento telefon má krycí sklo Gorilla Glass. Tady na fóru jsem se dočetl, že nemá, potom že má. Na stránkách Samsungu i eshopů není ani slovo.
I na zahraničních serverech se informace rozcházejí.
Kouknul jsem se tedy přímo na stránky firmy Corning, a zde je v seznamu uvedeno, že telefon Gorilla Glass má.
Je to pro mě celkem důležitá věc, tak bych se rád zeptal, jestli někdo neví jak to tedy je?
Jestli už má nědo telefon poškrábaný, nebo ne....
Příkládám i odkaz:
http://www.corninggorillaglass.com/prod ... ducts-list" onclick="window.open(this.href);return false;
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 12222
Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Location: Praha

Krycí sklo

Post by htcjirka »

Ja bych se na to Gorilla Glass tolik nefixoval,i na telefonech, ktere ho maji,maji nekteri uzivatele skrabance..nebudu radsi jmenovat ,aby tu nevznikl flame..
dwbmb
smartstar
smartstar
Posts: 943
Joined: Mon Nov 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Krycí sklo

Post by dwbmb »

Moje má kryt displeje skleněný, ale jestli je to gorila, to nevím. Alespoň to není plast :)
User avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2935
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Location: Internet (a občas Praha)

Krycí sklo

Post by mimonaut »

jestli má OmniaW alespoň tak dobré sklo jako Omnia7, tak při běžném používání sklo nepoškrábeš (dva měsíce nošení v kapse bez fólie a pouzdra a je na displeji jedna miniaturní čárka, jinak žádné vlasové škrábance od leštění, ani vrypy, nic..) a pokud s telefonem řízneš do zdi, ani gorilla ti nepomůže..
takže bych se nebál..
Kunki
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 58
Joined: Thu Oct 21, 2010 21:32
Zařízení: Galaxy NOTE II

Krycí sklo

Post by Kunki »

Díky za odpovědi, druhá možnost je vzít HTC Mozart, který prý GG má, ale zase je to už celkem starý model.
Raději vezmu tu Omnii, snad to nebude chyba.
Nic dražšího nechci, je to můj první WP telefon, tak chci hlavně prozkoumat systém. Vždy jsem měl Androida, tak se trochu bojím :)
User avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2935
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Location: Internet (a občas Praha)

Krycí sklo

Post by mimonaut »

chybu neuděláš určitě. OW je supr telefon. Tak ti s ní přeju hodně zábavy a nezapomeň dát vědět, jak jsi spokojený :wink:
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Posts: 845
Joined: Wed Jan 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Location: Ústí nad Labem

Krycí sklo

Post by Vlasta W. »

Stačilo použít hledání. Lock.
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... la#p240867" onclick="window.open(this.href);return false;
Locked

Return to “Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest