Zdravím, zítra by jsem si měl dojít vyzvednout Samsung Omnia W. Hledal jsem různě na internetu, zda tento telefon má krycí sklo Gorilla Glass. Tady na fóru jsem se dočetl, že nemá, potom že má. Na stránkách Samsungu i eshopů není ani slovo.
I na zahraničních serverech se informace rozcházejí.
Kouknul jsem se tedy přímo na stránky firmy Corning, a zde je v seznamu uvedeno, že telefon Gorilla Glass má.
Je to pro mě celkem důležitá věc, tak bych se rád zeptal, jestli někdo neví jak to tedy je?
Jestli už má nědo telefon poškrábaný, nebo ne....
Příkládám i odkaz:
http://www.corninggorillaglass.com/prod ... ducts-list" onclick="window.open(this.href);return false;
Krycí sklo
-
htcjirka
- smartmaniak

- Posts: 12222
- Joined: Tue Feb 27, 2007 21:57
- Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
- Location: Praha
Krycí sklo
Ja bych se na to Gorilla Glass tolik nefixoval,i na telefonech, ktere ho maji,maji nekteri uzivatele skrabance..nebudu radsi jmenovat ,aby tu nevznikl flame..
Krycí sklo
Moje má kryt displeje skleněný, ale jestli je to gorila, to nevím. Alespoň to není plast 
- mimonaut
- smartmaniak

- Posts: 2935
- Joined: Fri Aug 26, 2011 9:53
- Zařízení: Nokia Lumia 950XL
- Location: Internet (a občas Praha)
Krycí sklo
jestli má OmniaW alespoň tak dobré sklo jako Omnia7, tak při běžném používání sklo nepoškrábeš (dva měsíce nošení v kapse bez fólie a pouzdra a je na displeji jedna miniaturní čárka, jinak žádné vlasové škrábance od leštění, ani vrypy, nic..) a pokud s telefonem řízneš do zdi, ani gorilla ti nepomůže..
takže bych se nebál..
takže bych se nebál..
Krycí sklo
Díky za odpovědi, druhá možnost je vzít HTC Mozart, který prý GG má, ale zase je to už celkem starý model.
Raději vezmu tu Omnii, snad to nebude chyba.
Nic dražšího nechci, je to můj první WP telefon, tak chci hlavně prozkoumat systém. Vždy jsem měl Androida, tak se trochu bojím
Raději vezmu tu Omnii, snad to nebude chyba.
Nic dražšího nechci, je to můj první WP telefon, tak chci hlavně prozkoumat systém. Vždy jsem měl Androida, tak se trochu bojím
- mimonaut
- smartmaniak

- Posts: 2935
- Joined: Fri Aug 26, 2011 9:53
- Zařízení: Nokia Lumia 950XL
- Location: Internet (a občas Praha)
Krycí sklo
chybu neuděláš určitě. OW je supr telefon. Tak ti s ní přeju hodně zábavy a nezapomeň dát vědět, jak jsi spokojený 
-
Vlasta W.
- smartstar

- Posts: 845
- Joined: Wed Jan 28, 2009 10:14
- Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
- Location: Ústí nad Labem
Krycí sklo
Stačilo použít hledání. Lock.
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... la#p240867" onclick="window.open(this.href);return false;
http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... la#p240867" onclick="window.open(this.href);return false;
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
