škrkající zvuk u natočeného videa

Diskuze věnovaná prvnímu dvoujádrovému telefonu od HTC
Post Reply
Lordpcman
nováček
nováček
Posts: 44
Joined: Thu Jun 09, 2011 19:48
Zařízení: Samsung Galaxy SIII

škrkající zvuk u natočeného videa

Post by Lordpcman »

Zdravím tento telefon mě přes všechny velmi slušné těch. parametry čím dál více se*e!
Když jsem už dvakrát natáčel video kde hrál klavír a jiné nástroje například housle tak housle mají krásnej čistej zvuk a klavír není ani poznat že je to klavír a je to děsné škrkání :( Jak to máte ostatní? Je to normální nebo chyba?
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

škrkající zvuk u natočeného videa

Post by Jiří Hrma »

Bohužel to asi bude vlastnost, mikrofon telefonu zvuk klavíru zřejmě nedokáže tak dobře rozlišit. Možná by nebylo od věci zkusit nějakou custom ROM, zda se to s ní nezlepší.
Post Reply

Return to “HTC Sensation”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest