Zdravím tento telefon mě přes všechny velmi slušné těch. parametry čím dál více se*e!
Když jsem už dvakrát natáčel video kde hrál klavír a jiné nástroje například housle tak housle mají krásnej čistej zvuk a klavír není ani poznat že je to klavír a je to děsné škrkání :( Jak to máte ostatní? Je to normální nebo chyba?
škrkající zvuk u natočeného videa
škrkající zvuk u natočeného videa
Bohužel to asi bude vlastnost, mikrofon telefonu zvuk klavíru zřejmě nedokáže tak dobře rozlišit. Možná by nebylo od věci zkusit nějakou custom ROM, zda se to s ní nezlepší.
Who is online
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

