Mám dotaz, dneska mě v app hubu přivítala tato obrazovka, abych si nastavil parametry výplaty za mé aplikace (těch pár korun, co tam asi mám) - chtěl bych se zeptat jiných vývojářů, co tam nastavovali a zda bylo třeba i něco dalšího posílat do Států, nebo ne?
Díky
