Jak nastavit výplatu vývojářům do Česka z App Hubu?

Vše okolo vývoje aplikací pro platformy Windows Phone a Windows 10 Mobile
Post Reply
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1138
Joined: Fri Mar 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Location: Praha

Jak nastavit výplatu vývojářům do Česka z App Hubu?

Post by Martin Suchan »

Mám dotaz, dneska mě v app hubu přivítala tato obrazovka, abych si nastavil parametry výplaty za mé aplikace (těch pár korun, co tam asi mám) - chtěl bych se zeptat jiných vývojářů, co tam nastavovali a zda bylo třeba i něco dalšího posílat do Států, nebo ne?
Díky
Image
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 1163
Joined: Sat Nov 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Jak nastavit výplatu vývojářům do Česka z App Hubu?

Post by matoman »

Mna by zaujimalo ako je to s platenymi aplikaciami, mozem dat aplikaciu normalne platenu vsade, ci treba nieco posielat do ameriky z financneho, pripadne je potrebna zivnost. Dalej vidim ze tam je nejaky zalohovy ucet, ten sa primarne pouzie? i ked mam vyplneny formular zobrazeny vyssue? Dakujem za odpovedi, postrehy a skusenosti
Post Reply

Return to “Programování a vývoj”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest