Emailovy klient

Diskuze o tabletofonech modelové řady Galaxy Note (5, 4, 3, II…)
Post Reply
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 268
Joined: Sun Feb 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Contact:

Emailovy klient

Post by janiss »

Ahoj moze niekto poradit nejakeho dobreho emailoveho klienta pre pop3- Ten v samsungu by mohol byt dobry ale je hrozny chyba mi tam oznacenie viacerich emailov a hlavne ked precitam meily tak casom ked sa to synchronizuje mi ukaze zasa tie precitane meily ako neprecitane tzn. ze mi tam stale svieti ze mam napr 26 meilov neprecitanych a pritom su uz davno precitane.
Pipa
smartguru
smartguru
Posts: 783
Joined: Tue Apr 22, 2008 12:33
Zařízení: Samsung Galaxy Note 4
Location: okolí stověžaté

Emeilovy klient

Post by Pipa »

já mám emailové účty spřažený s google a tudíž používám Gmail a mohu jen doporučit.
jinak obecně uznávanej klient je K-9 Mail
risa1978
přispěvatel
přispěvatel
Posts: 58
Joined: Sun Mar 20, 2011 9:10
Zařízení: Galaxy Note
Location: kolem Brna

Emeilovy klient

Post by risa1978 »

Ja pouzivam taky K-9 , je lepsi nez ten original Samsung. Na soukromej email pouzivam gmail, a v K9 mam 3 firemni ucty. Chybi me klient na kterej sem byl zvyklej z desireHD, ten me vyhovoval na 100%, hlavne nastaveni moznosti ruzneho intervalu synchronizace v ruznou denni dobu. No a widget mel taky supr, ten u K9 stoji za...... Kdyho tak nekdo dokazal z nejake HTC romky extrahovat, to bych byla parada
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 268
Joined: Sun Feb 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Contact:

Emeilovy klient

Post by janiss »

K9 som skusal ale nejak sa mi nepaci ale asi ho nahodim zase lebo nic lepsie asi nebude neviem no. A nejaky widget na hudbu by sa nenasiel niekde? Nerozumiem preco ho note nema aspon ten obycajny kde je play a posuvanie pesnicky dopredu
User avatar
aeon101
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 478
Joined: Tue Sep 25, 2007 17:21
Zařízení: Z Ultra, BB 9800
Location: Kamenice u Prahy

Emeilovy klient

Post by aeon101 »

Zeby klasicky Winamp? Mne slouzi vic nez moc...
Bobanovicz
smartguru
smartguru
Posts: 627
Joined: Thu Oct 22, 2009 21:12
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Location: Praha

Re: Emeilovy klient

Post by Bobanovicz »

Note má ovládání přehrávače na locksreenu.
janiss
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Posts: 268
Joined: Sun Feb 14, 2010 0:34
Zařízení: Samsung Galaxy Note
Contact:

Emailovy klient

Post by janiss »

Ano ma to je super ale tak na lockscreene je iba ked je hudba spustena a nechcem iny prehravac nerad pouzivam aplikacie tretich stran
Post Reply

Return to “Samsung Galaxy Note”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest